Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
33.Belšánová Helena CZE033137ŠK Kyklop Praha
17.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
17.Chalupná Kristýna CZE055695Výškov
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
65.Chudárková Drahomíra CZE059526Zlín
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
33.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
65.Dlouhá Barbora CZE060521
65.Dohnalová Denisa CZE055755CPBL 45 Brno
65.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
65.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
9.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové
65.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
65.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
65.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
65.Hantlová Kateřina CZE046059Kryry
1.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
65.Hlávková Dana CZE060037Jihlava
65.Hloušková Olga CZE057335Praha
33.Hofmanová Jitka CZE044079BDC Prima Česká Skalice
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
5.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
33.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl
33.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
3.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
33.Janouškovcová Jana CZE041975Plzeň
33.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
65.Javůrková Klára CZE059608Skuteč
33.Jindrová Nela CZE055738Super Ženy České Budějovice
17.Jozová Markéta CZE058478Vodňany
33.Kánská Alice CZE054435Hradec Králové
65.Koháková Ivana CZE027892DEx špikaři ze 4 Praha
65.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít
65.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
65.Kopecká Tereza CZE058343Horoušany
65.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
65.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
65.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
65.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek
65.Krejčí Michaela CZE052159Kamenice n. L.
33.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
17.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 21.4.2024 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 21.4.2024 19:46:47
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement