Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
2.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
65.Chudárková Drahomíra CZE059526Zlín
65.Pouchlá Nikola CZE060780Zlín
9.Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
65.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
33.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl
17.Chalupná Kristýna CZE055695Výškov
65.Sedláčková Alena CZE055694Výškov
33.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Jozová Markéta CZE058478Vodňany
17.Novotná Adriana CZE027404Větřní
65.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov
33.Rosecká Hana CZE056463Velká Losenice
65.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
65.Sieglová Tereza CZE060229Uničov
9.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
65.Schmidtová Jana CZE045443CU Péci Jablonec nad Nisou
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
65.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
3.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
65.Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
65.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
17.Mikešová Lenka CZE037383ATJ Dušejov 2000
65.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
65.Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
65.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek
33.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
65.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
33.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
33.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Belšánová Helena CZE033137ŠK Kyklop Praha
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
33.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
17.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
65.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
33.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
33.Jindrová Nela CZE055738Super Ženy České Budějovice
33.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
65.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov
65.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
65.Javůrková Klára CZE059608Skuteč
17.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice
33.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
65.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít
65.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
33.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
1.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 1.3.2024 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 1.3.2024 14:52:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement