Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Dlouhá Barbora CZE060521
33.Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
17.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
65.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
5.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
33.Ptáčková Kateřina CZE043207Bílá Třemešná
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
65.Pekařová Alice CZE050148Brno
17.Sedláčková Jana CZE047936Brno
65.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
65.Máslová Iva CZE052128ADarts Brothers Červený Kostelec
65.Kučerová Eva CZE053262DDC Hostovice
33.Slavíková Olga CZE052955DDC Hostovice
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
65.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
33.Hofmanová Jitka CZE044079BDC Prima Česká Skalice
17.Troníčková Eva CZE050014ADC Red Barons Plzeň
17.Mejzrová Lenka CZE059019DDC Speed Flies Kostelec nad Labem
65.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
65.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
65.Koháková Ivana CZE027892DEx špikaři ze 4 Praha
33.Němcová Helena CZE047616Fulnek
65.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
33.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
33.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
17.Kubešová Lenka CZE047806AHavana Lanškroun
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
65.Kopecká Tereza CZE058343Horoušany
65.Řeháková Renáta CZE053323AHospůdka u Bagarů Skalička
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
9.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové
33.Kánská Alice CZE054435Hradec Králové
33.Pitrová Ivana CZE049414CHradecká Šipka
5.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
65.Hlávková Dana CZE060037Jihlava
65.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
65.Krejčí Michaela CZE052159Kamenice n. L.
9.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
65.Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
65.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
65.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
65.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
65.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
65.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
33.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.2.2024 09:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.2.2024 10:17:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement