Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Fleišmanová Markéta CZE001085DŠK Úlet Křimice
65.Koháková Ivana CZE027892DEx špikaři ze 4 Praha
65.Kučerová Eva CZE053262DDC Hostovice
17.Mejzrová Lenka CZE059019DDC Speed Flies Kostelec nad Labem
33.Slavíková Olga CZE052955DDC Hostovice
65.Takácsová Danuše CZE052915DZB Karakal Ročov
65.Tomášková Ilona CZE000600DPlzeň 10
33.Zatloukalová Ilona CZE025533DKovárna na Bazaru Ostrava
17.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
65.Dohnalová Denisa CZE055755CPBL 45 Brno
65.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
33.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
65.Komora Vamberská Dagmar CZE046082CRychtáři Štít
33.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
33.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
33.Moravcová Jana CZE048433CŠK Kolinec
65.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
33.Pitrová Ivana CZE049414CHradecká Šipka
33.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
65.Schmidtová Jana CZE045443CU Péci Jablonec nad Nisou
65.Šlabjarová Pavla CZE054568CKapitán Duchcov
5.Vašková Ivana CZE033508CAC Star-Arena Chodov
33.Hofmanová Jitka CZE044079BDC Prima Česká Skalice
33.Hruboňová Lenka CZE043561BZa Vodou Litomyšl
65.Kozlová Kateřina CZE033162BŠilingrák Team Brno
65.Krajčo Jana CZE055052BŠkoláci Tipáč Písek
33.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
17.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
33.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
65.Michalíková Andrea CZE045654BSporťáci s.r.o. Jirkov
65.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
65.Plevová Jana CZE050557BŘízci z Výškovic
65.Šaňáková Andrea CZE051308BTragiherky Těmice
9.Šebková Petra CZE000073BDC Máchalové Kladno
65.Vráblová Gabriela CZE025797BKlub Karolinka
17.Bělobrádková Hana CZE021115AHradec Králové
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
33.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
65.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
65.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
5.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
5.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
33.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
3.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
17.Kubešová Lenka CZE047806AHavana Lanškroun
65.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
9.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 3.3.2024 10:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 3.3.2024 11:01:56
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement