Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/115)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 115| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
33.Bauerová Jiřina CZE025806Racek B52 Karlovy Vary
33.Belšánová Helena CZE033137ŠK Kyklop Praha
17.Chalupná Kristýna CZE055695Výškov
65.Chudárková Drahomíra CZE059526Zlín
33.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
65.Dlouhá Barbora CZE060521
65.Domáčková Karolína CZE054453Unkulunkulukazi Originál Karlovy Vary
9.Fiedlerová Iva CZE033591Hradec Králové
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
65.Hantlová Kateřina CZE046059Kryry
1.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
17.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
65.Hlávková Dana CZE060037Jihlava
65.Hloušková Olga CZE057335Praha
33.Janouškovcová Jana CZE041975Plzeň
65.Javůrková Klára CZE059608Skuteč
33.Jindrová Nela CZE055738Super Ženy České Budějovice
17.Jozová Markéta CZE058478Vodňany
33.Kánská Alice CZE054435Hradec Králové
65.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
65.Kopecká Tereza CZE058343Horoušany
65.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
65.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
65.Krejčí Michaela CZE052159Kamenice n. L.
65.Lipská Martina CZE029100Ostrava
65.Mašková Jana CZE000414Mnichovice
65.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov
65.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
65.Moravcová Eliška CZE022455Cerhenice
33.Němcová Helena CZE047616Fulnek
17.Novotná Adriana CZE027404Větřní
33.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
65.Pekařová Alice CZE050148Brno
65.Pouchlá Nikola CZE060780Zlín
33.Ptáčková Kateřina CZE043207Bílá Třemešná
33.Rosecká Hana CZE056463Velká Losenice
65.Sedláčková Alena CZE055694Výškov
17.Sedláčková Jana CZE047936Brno
65.Sieglová Tereza CZE060229Uničov
17.Strnádková Radka CZE044989(Vichřice z Ještědu)
65.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
3.Štroblová Veronika CZE046043Nejdek
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
65.Venturová Karolína CZE028028Klub Ajeto z.s. Praha
9.Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
2.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 19.4.2024 17:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 19.4.2024 17:59:23
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement