Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/137)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP muži

21.4.2018 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 137 | Žebříčků: 3

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
2. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
3. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
3. Ján Radek CZE055073 A (Ne) Chyba team Nová Včelnice
5. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
5. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
5. Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
5. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
9. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
9. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
9. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
9. Nedó David CZE049959 B Ostré hroty Svémyslice
9. Svoboda Libor CZE026803 B Black Angels Trutnov
9. Škabraha Petr CZE024609 B Šipkaři Střeň
9. Štorek František CZE058923 B ŠK Sušice
9. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
9. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Bar 66 Holýšov
17. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game
17. Cerman Aleš CZE057262 B U Péci Jablonec nad Nisou
17. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava
17. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
17. Kolínský Daniel CZE042514 A Démoni Chotyně
17. Kubík Petr CZE019879 A Darts@Pipes Club
17. Melichar David CZE044617 B ŠK Medvědi Velký Třebešov
17. Novotný Tomáš CZE000359 A ŠK Ambiente 2000 Pardubice
17. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice
17. Plachý Miloslav CZE000058 B Šipkaři Střeň
17. Rosenberg Martin CZE050062 A 26ERS Jihlava
17. Slusarčík Miroslav CZE000223 A U Tulipánu Žatec
17. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
17. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina
33. Blahník Roman CZE053507 B Diesláci Proboštov
33. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
33. Buřič Jan CZE000639 A Prevíti Praha
33. Červenka Tomáš CZE058773 C ŠK Nola Vilémov
33. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
33. Dvořák Jiří CZE004155 A Praha 5
33. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Frinta Radek CZE045424 C Trutnov
33. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
33. Jonák Petr CZE047238 B DC Warriors Lidmaň
33. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
33. Kopel Martin CZE050612 C Black Benešov n/P.
33. Krůta Radek CZE046042 A Průšvih Karlovy Vary
33. Kulhánek Jiří CZE044726 B ŠK Roztoky
33. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň
33. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
33. Mac Lubomír CZE015176 Tlumačov
33. Malý Petr 1975 CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 14:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 15:42:45