Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/137)
 NáhledTiskNahoru
Malá RGP muži

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 137| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
2.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
3.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
3.Ján Radek CZE055073A(Ne) Chyba team Nová Včelnice
5.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
5.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
5.Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
5.Pokorný Ladislav CZE006654ATJ Viktoria Radim
9.Haleňák Marek CZE046364AKaspec Libina
9.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
9.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
9.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
9.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
9.Škabraha Petr CZE024609CŠipkaři Střeň
9.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
9.Tomek Radim CZE048527AGerlich Fulnek
9.Wacker Pavel CZE044773AŠK Bar 66 Holýšov
17.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov
17.Cerman Aleš CZE057262BU Péci Jablonec nad Nisou
17.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
17.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
17.Kolínský Daniel CZE042514ADEXTEROUS Krásný Les
17.Kubík Petr CZE019879ADarts@Pipes Club
17.Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov
17.Novotný Tomáš CZE000359AŠK Ambiente 2000 Pardubice
17.Patócs Martin CZE051589BZelená Laguna DC Stránčice
17.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
17.Rosenberg Martin CZE050062A26ERS Jihlava
17.Slusarčík Miroslav CZE000223ATulipán Žatec
17.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Vaisar Zdeněk CZE014228APivaři Habřina
33.Blahník Roman CZE053507AFofr Duchcov
33.Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
33.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
33.Červenka Tomáš CZE058773BŠK Nola Vilémov
33.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
33.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
33.Dvorský Bronislav CZE029180AAC Star-Arena Chodov
33.Frinta Radek CZE045424Trutnov
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
33.Jonák Petr CZE047238BDC Warriors Lidmaň
33.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
33.Kopel Martin CZE050612CBlack Benešov n/P.
33.Krůta Radek CZE046042APrůšvih Karlovy Vary
33.Kulhánek Jiří CZE044726BŠK Křižáci Barrandov
33.Kulišan Jan CZE046152AŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Kváčala Tomáš CZE046207ADC Easy Game
33.Mac Lubomír CZE015176Tlumačov
33.Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 10:00:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement