Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/269)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 269 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65. Ciszewski Robert WRD033940 A Jelenia Góra
129. Vitásek Michal CZE060540 Zlín
129. Sehnálek Milan CZE060009 D DC Easy Game B
65. Horký David CZE060004 Jihlava
129. Asman Marek CZE059733 C Black Benešov n/P.
65. Chudárek Marcel CZE059524 B Zlín
129. Toška Robert CZE059256 B Auto Tichý Opava
129. Štorek František CZE058923 A ŠK Sušice
129. Červenka Tomáš CZE058773 B ŠK Nola Vilémov
129. Felkl Tomáš CZE058317 B Faraon Hlinsko
65. Kozelka Václav CZE057907 A SB Hostivař Praha
65. Řehoř Martin CZE057724 A ŠK Sušice
129. Novák Aleš CZE057474 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
129. Cerman Aleš CZE057262 B U Péci Jablonec nad Nisou
9. Černý Pavel CZE056911 A Zlatí Bažanti Velké Poříčí
257. Moravec Martin CZE056906 B Ferbek Hradec Králové
257. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
33. Pitra Jan CZE056158 A Sgt. Pepik's Band Praha
65. Doležal Michal 1983 CZE055580 A Wüdle Brtnice
9. Kováč Jakub CZE055566 A Rakol Brno
129. Ján Radek CZE055073 A (Ne) Chyba team Nová Včelnice
129. Krátký Jan CZE054595 B Darts Brothers Červený Kostelec
129. Ráž Marek CZE054589 A Démoni Chotyně
129. Vecko Ondřej CZE054543 B U Tulipánu Žatec
129. Vyčichl Michal CZE054069 B Komáři Skuteč
65. Kopa Pavel CZE053837 A ŠK Sušice
129. Sádecký Branislav CZE053740 C Chmelaři Olomouc
129. Králík Martin CZE053579 B Rebel Olomouc
129. Blahník Roman CZE053507 A Diesláci Proboštov
33. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
129. Král Marek CZE053282 A Brno
129. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice
129. Hanuš Ondřej CZE053138 B Červený Kostelec
65. Radvanovský Michal CZE053137 B Darts Brothers Červený Kostelec
257. Wolczik Daniel CZE052966 Slušovice
257. Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
129. Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec
129. Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
33. Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov
129. Semerák Jan CZE052126 B Darts Brothers Červený Kostelec
129. Monczmann Michal CZE051930 A Auto Tichý Opava
129. Monczmann Marek CZE051929 B Auto Tichý Opava
129. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
257. Svačina Daniel CZE051757 B Supi Dolní Benešov
129. Patócs Martin CZE051589 B Zelená Laguna DC Stránčice
129. Zajíc Jan CZE051481 A Magistři Duo Most
129. Panoch Daniel CZE051417 A Průšvih Karlovy Vary
65. Poráň David CZE051226 A Darts@Pipes Club
129. Bidmon Petr CZE050957 B Faraon Hlinsko
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2020 15:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 16.7.2020 15:33:32