Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/269)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 269| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
5.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
129.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
65.Reil David CZE000020APrevíti Praha
65.Procházka Jaroslav CZE000025AZelená Laguna DC Stránčice
65.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
257.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
65.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
129.Plachý Miloslav CZE000058CŠipkaři Střeň
33.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice
9.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
33.Šebek Ladislav CZE000109Kladno
33.Moser Michal CZE000118ASněženka a Machři Hořice
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
33.Patera Patrik CZE000135AŠK PAST Nezvěstice
65.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice
33.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
129.Poživil František CZE000168ADC Žíla Chodov
33.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
129.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
129.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
65.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
65.Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
65.Račický Josef CZE000340Prušánky
129.Novotný Tomáš CZE000359AŠK Ambiente 2000 Pardubice
33.Machek David CZE000401AŠmoulové z PBL
33.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
17.Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
257.Novotný Jaroslav CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
65.Koráb Miroslav CZE000620AExtrém Šilinkův Důl
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
129.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
129.Krejčí Jan 1977CZE000797DRychlý hroty Praha
9.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Čarnecký Jan CZE000804ASpolek Neratovických Šipkařů
129.Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice
17.Doležal Michal 1982CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
129.Uvízl Roman CZE001124CŠipkaři Střeň
33.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
2.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
129.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
129.Kropáček Jindřich CZE001624AFofr Duchcov
129.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
5.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
9.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
129.Pečinka Ivan CZE001931BDC Domanín
257.Šaňák Mojmír CZE001958BSpirits Tábor
65.Zápotocký Jiří CZE001982AVeltruby
129.Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
129.Homola Jiří CZE002309BBrilliant Darts Praha
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 3.12.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 3.12.2021 08:25:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement