Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/269)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 269| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
257.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
257.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
257.Hanka Petr CZE039547BRebelové Dolní Přím
257.Malich Milan CZE018063CBanditi z Vagonu Havířov
257.Moravec Martin CZE056906BŠK Stolinka Nový Bydžov
257.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
257.Novotný Jaroslav CZE000586Bystřice nad Pernštejnem
257.Sládek Martin CZE017374AProfi Tytan Písty
257.Svačina Daniel CZE051757BSupi Dolní Benešov
257.Šaňák Mojmír CZE001958BSpirits Tábor
257.Vaněk Petr CZE037869BDarts Brothers Červený Kostelec
257.Wolczik Daniel CZE052966Slušovice
129.Asman Marek CZE059733CBlack Benešov n/P.
129.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Bar
129.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
129.Bidlo Karel CZE050715AAvengers Dašice
129.Bidmon Petr CZE050957BFaraon Hlinsko
129.Blahník Roman CZE053507AFofr Duchcov
129.Bořil Miroslav CZE016444CDarts@Pipes Club
129.Brož Zdeněk CZE021457CRafani České Budějovice
129.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov
129.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
129.Cerman Aleš CZE057262BU Péci Jablonec nad Nisou
129.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
129.Červenka Tomáš CZE058773AŠK Nola Vilémov
129.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
129.Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
129.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
129.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
129.Felkl Tomáš CZE058317BFaraon Hlinsko
129.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
129.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
129.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
129.Frinta Radek CZE045424Trutnov
129.Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
129.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
129.Haleňák Marek CZE046364AKaspec Libina
129.Hanák Miroslav CZE020583CŠipkaři Střeň
129.Hanka Pavel CZE039958CEmírovci Pohřebačka
129.Hanuš Ondřej CZE053138Červený Kostelec
129.Heřmánek Jiří CZE034202BGladiátors Lošany
129.Homola Jiří CZE002309BBrilliant Darts Praha
129.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
129.Hoť Vladimír CZE048183DDC Smrkáči Břežany
129.Hrabal Martin CZE022556Olomouc
129.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
129.Ján Radek CZE055073C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
129.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
129.Jonák Jan CZE031127AŠK Těmice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 20.1.2022 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 20.1.2022 14:40:51
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement