Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/269)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 269 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
257. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
257. Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
257. Hanka Petr CZE039547 D Rebelové Dolní Přím
257. Malich Milan CZE018063 C Banditi z Vagonu Havířov
257. Moravec Martin CZE056906 B Ferbek Hradec Králové
257. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
257. Novotný Jaroslav CZE000586 Bystřice nad Pernštejnem
257. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty
257. Svačina Daniel CZE051757 B Supi Dolní Benešov
257. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor
257. Vaněk Petr CZE037869 B Darts Brothers Červený Kostelec
257. Wolczik Daniel CZE052966 Slušovice
129. Asman Marek CZE059733 C Black Benešov n/P.
129. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
129. Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
129. Bidlo Karel CZE050715 A DC Roveň
129. Bidmon Petr CZE050957 B Faraon Hlinsko
129. Blahník Roman CZE053507 A Diesláci Proboštov
129. Bořil Miroslav CZE016444 A Prckové z Pivního baru
129. Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani České Budějovice
129. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game
129. Buřič Jan CZE000639 A ŠK Plzeňka Praha
129. Cerman Aleš CZE057262 B U Péci Jablonec nad Nisou
129. Čábelka Jan CZE005285 A ŠK Těmice
129. Červenka Tomáš CZE058773 B ŠK Nola Vilémov
129. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
129. Dorociak Pavel CZE024349 A Tazman Jr. Ostrava
129. Dvořák Jiří CZE004155 A Zákeřňáci DC Praha
129. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
129. Felkl Tomáš CZE058317 B Komáři Skuteč
129. Fiala Petr CZE030729 A Ložisková mafie Pšov
129. Flégl Jan CZE035176 A ŠK Sušice
129. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
129. Frinta Radek CZE045424 Trutnov
129. Gregar Pavel CZE049227 A Trosky Litomyšl
129. Gregor Richard CZE035518 A DC Easy Game
129. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
129. Hanák Miroslav CZE020583 C Šipkaři Střeň
129. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím
129. Hanuš Ondřej CZE053138 B Červený Kostelec
129. Heřmánek Jiří CZE034202 B Gladiátors Lošany
129. Homola Jiří CZE002309 B BRILLIANT DARTS Praha
129. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
129. Hoť Vladimír CZE048183 D DC Smrkáči Břežany
129. Hrabal Martin CZE022556 C Tygři Olomouc
129. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
129. Ján Radek CZE055073 A (Ne) Chyba team Nová Včelnice
129. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
129. Jonák Jan CZE031127 A ŠK Těmice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 12:51:26