Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/269)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 269 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65. Zeman Luděk CZE014456 A Notorklub Sopotnice
129. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
5. Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
65. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
129. Zajíc Jan CZE051481 A Magistři Duo Most
129. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
257. Wolczik Daniel CZE052966 Slušovice
129. Weintrager Marian CZE032460 A Černý Sup Starý Rokytník
129. Walta Richard CZE009188 A Skokani Polička
129. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Bar 66 Holýšov
129. Vyčichl Michal CZE054069 B Komáři Skuteč
129. Votava Michal CZE053229 A Wüdle Brtnice
129. Vitásek Michal CZE060540 Zlín
33. Vinárek René CZE009173 A Supi Dolní Benešov
129. Viktorin Josef CZE017226 A Machine Šumperk
129. Vecko Ondřej CZE054543 B U Tulipánu Žatec
257. Vaněk Petr CZE037869 B Darts Brothers Červený Kostelec
65. Valenta Petr CZE006691 A Fofr Team Duchcov
65. Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
129. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina
65. Václavík Marek CZE024756 A U Havlů pension Třebenice
17. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
129. Uvízl Roman CZE001124 C Šipkaři Střeň
129. Ungermann Petr CZE016194 A ŠK Těmice
65. Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
65. Trnka Jiří CZE032649 A AC STAR-ARENA CHODOV
129. Třebeška Vítězslav CZE040078 D Rebelové Dolní Přím
129. Toška Robert CZE059256 B Auto Tichý Opava
129. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
65. Tomáš Marcel CZE031350 A Dream team Ostrava
65. Tipka Václav CZE043919 A DC Dřeváci Strakonice
129. Štorek František CZE058923 A ŠK Sušice
33. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
33. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Šmahaj Martin CZE003142 A Dream team Ostrava
33. Škůrek Zdeněk CZE000188 A Crazy České Budějovice
129. Škabraha Petr CZE024609 C Šipkaři Střeň
9. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
33. Šebek Ladislav CZE000109 A Kladno
65. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
257. Šaňák Mojmír CZE001958 B Spirits Tábor
33. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín
129. Svoboda Libor CZE026803 B Trutnov
65. Sviták Pavel CZE000026 A Střelci Český Krumlov
257. Svačina Daniel CZE051757 B Supi Dolní Benešov
129. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
129. Strašil Pavel CZE015487 A Darts Club Přibyslav
129. Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 13:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 13:57:43