Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/269)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 269| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Adamec Radek CZE035440BGerlich Fulnek
17.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
129.Asman Marek CZE059733CBlack Benešov n/P.
129.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Bar
3.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
17.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
129.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
129.Bidlo Karel CZE050715AAvengers Dašice
129.Bidmon Petr CZE050957BFaraon Hlinsko
129.Blahník Roman CZE053507AFofr Duchcov
33.Bocko Petr CZE023664ADC Brooklyn Havířov
65.Bogyai Viktor CZE050904AZelená Laguna DC Stránčice
257.Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
129.Bořil Miroslav CZE016444CDarts@Pipes Club
65.Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
129.Brož Zdeněk CZE021457CRafani České Budějovice
129.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov
129.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
129.Cerman Aleš CZE057262BU Péci Jablonec nad Nisou
65.Chráska Dalibor CZE032178BDarts Brothers Červený Kostelec
65.Chudárek Marcel CZE059524Zlín
65.Ciszewski Robert WRD033940Jelenia Góra
129.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Čadecký Tomáš CZE016787AAuto Tichý Opava
33.Čarnecký Jan CZE000804ASpolek Neratovických Šipkařů
65.Černý Milan CZE015453CSgt. Pepik's Band Praha
9.Černý Pavel CZE056911BZlatí Bažanti Velké Poříčí
129.Červenka Tomáš CZE058773AŠK Nola Vilémov
17.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
129.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
9.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
257.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
17.Doležal Michal 1982CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
65.Doležal Michal 1983CZE055580AWüdle Brtnice
129.Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
257.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
65.Doubek Petr CZE021969AŠK Nola Vilémov
9.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
129.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
129.Dvorský Bronislav CZE029180ADC Rybičky Chodov
65.Eisner Josef CZE047034ADarts Club Přibyslav
129.Felkl Tomáš CZE058317BFaraon Hlinsko
129.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
129.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
17.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
129.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
129.Frinta Radek CZE045424Trutnov
17.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov
129.Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 20.1.2022 15:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 20.1.2022 16:03:45
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement