Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/269)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 269| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Chudárek Marcel CZE059524Zlín
129.Vitásek Michal CZE060540Zlín
129.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
9.Černý Pavel CZE056911BZlatí Bažanti Velké Poříčí
65.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
65.Bogyai Viktor CZE050904AZelená Laguna DC Stránčice
129.Patócs Martin CZE051589AZelená Laguna DC Stránčice
65.Procházka Jaroslav CZE000025AZelená Laguna DC Stránčice
129.Stárek Stanislav CZE050905AZelená Laguna DC Stránčice
129.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
33.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
129.Otradovský Zdeněk CZE032104AZa Vodou Litomyšl
65.Doležal Michal 1983CZE055580AWüdle Brtnice
129.Novotný Jan CZE000964AWüdle Brtnice
129.Votava Michal CZE053229AWüdle Brtnice
257.Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
65.Zápotocký Jiří CZE001982AVeltruby
129.Cerman Aleš CZE057262BU Péci Jablonec nad Nisou
3.Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
129.Pečiva Milan CZE005493BTygři Olomouc
129.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
129.Vecko Ondřej CZE054543BTulipán Žatec
129.Frinta Radek CZE045424Trutnov
129.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
257.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
129.Gregar Pavel CZE049227ATrosky Litomyšl
65.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
129.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
257.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
129.Mac Lubomír CZE015176Tlumačov
17.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
65.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
129.Pokorný Ladislav CZE006654ATJ Viktoria Radim
2.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
129.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Kremser Jiří CZE024559ATJ Dušejov 2000
129.Prášil Vojtěch CZE043857BTJ Dušejov 2000
129.Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
65.Rohoň Róbert CZE050107ATazman Jr. Ostrava
129.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
65.Kneblík Ladislav CZE002531Šumperk
65.Routner Roman CZE013641BŠtamgasti Luže
33.Machek David CZE000401AŠmoulové z PBL
129.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
129.Jonák Jan CZE031127AŠK Těmice
129.Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
129.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
65.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
129.Mikuš Milan CZE044706AŠK Sušice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 3.12.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 3.12.2021 07:59:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement