Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (51-100/269)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 269| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Moser Michal CZE000118ASněženka a Machři Hořice
33.Mülling Jan CZE052281BLožisková mafie Pšov
33.Patera Patrik CZE000135AŠK PAST Nezvěstice
33.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
33.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice
33.Řehák Jiří CZE045277APanteři Hranice
33.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
33.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
33.Šebek Ladislav CZE000109Kladno
33.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
33.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
33.Štefl Dominik CZE030844AČerný Sup Starý Rokytník
33.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
33.XXXKysilka Ondřej CZE00382840+ Trutnov
65.Bogyai Viktor CZE050904AZelená Laguna DC Stránčice
65.Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
65.Chráska Dalibor CZE032178BDarts Brothers Červený Kostelec
65.Chudárek Marcel CZE059524Zlín
65.Ciszewski Robert WRD033940Jelenia Góra
65.Černý Milan CZE015453CSgt. Pepik's Band Praha
65.Doležal Michal 1983CZE055580AWüdle Brtnice
65.Doubek Petr CZE021969AŠK Nola Vilémov
65.Eisner Josef CZE047034ADarts Club Přibyslav
65.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
65.Hendrych Daniel CZE042296AJičín
65.Horáček Josef CZE010685BLožisková mafie Pšov
65.Horký David CZE060004Jihlava
65.Janošťák Václav CZE033658ADarts Club Přibyslav
65.Jánský Jiří CZE038847CBlack Benešov n/P.
65.Kain Roman CZE029614AKlub 44 Liberec
65.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
65.Kneblík Ladislav CZE002531Šumperk
65.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
65.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
65.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
65.Kopp Radek CZE046553AMachine Šumperk
65.Koráb Miroslav CZE000620AExtrém Šilinkův Důl
65.Kozelka Václav CZE057907CSB Hostivař Praha
65.Krejčí Jan 1975CZE046641BBořeň Bílina
65.Krejčí Martin CZE004973CŠipkaři Střeň
65.Krieglstein Josef CZE041050CŠK BSOD 334 01 Přeštice
65.Krieglstein Radim CZE045854CŠK BSOD 334 01 Přeštice
65.Krumpolec Petr CZE034155CBlack Benešov n/P.
65.Levička Tomáš CZE043534AŠK Bar 66 Holýšov
65.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
65.Macák Jan CZE019440AExtrém Šilinkův Důl
65.Moravec Eduard CZE003341DSršni Nový Bydžov
65.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
65.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
65.Pátek Jaroslav CZE000158BBraStr Kohoutovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 3.12.2021 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 3.12.2021 09:32:01
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement