Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/269)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 2. kolo

21.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 269| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
3.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
3.Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
5.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
5.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
5.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
5.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Černý Pavel CZE056911BZlatí Bažanti Velké Poříčí
9.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
9.Kováč Jakub CZE055566ARakol Brno
9.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
9.Linhart David CZE000099AFofr Duchcov
9.Ondo Michal CZE001787ATrosky Litomyšl
9.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
17.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
17.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
17.Doležal Michal 1982CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
17.Frankel Benjamin CZE036525ALožisková mafie Pšov
17.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov
17.Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
17.Kremser Jiří CZE024559ATJ Dušejov 2000
17.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Malach Petr CZE010053AŠK Maséři Hradec Králové
17.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
17.Meiner Daniel CZE052326CŠK Posterguys OKO Plzeň
17.Pecháček Zdeněk CZE027598AAsgard's Pardubice
17.Šmahaj Martin CZE003142ADC Jelen Kyjovice
17.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Adamec Radek CZE035440BGerlich Fulnek
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
33.Čadecký Tomáš CZE016787AAuto Tichý Opava
33.Čarnecký Jan CZE000804ASpolek Neratovických Šipkařů
33.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
33.Grygar Lukáš CZE043971BBull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
33.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
33.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
33.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
33.Kobr Petr CZE049646AŠK Nola Vilémov
33.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Brno
33.Kodýdek Jan CZE003710Sušice
33.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
33.Kubíček Roman CZE047583Medlov
33.Machek David CZE000401ADarts@Pipes Club
33.Matuška Osvald CZE004192ADC Bejvávalo U Kolečka
33.Milo Jakub CZE040577AKardašova Řečice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 13.8.2022 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 13.8.2022 15:07:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement