Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/69)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák - 2. kolo

20.4.2018 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 69 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
2. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
3. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
4. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
5. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
5. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
7. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
7. Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
9. Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
9. Malý Petr CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
9. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
9. Řezníček Zdeněk CZE034336 A U Havlů pension Třebenice
13. Kopa Pavel CZE053837 B ŠK Sušice
13. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice
13. Škůrek Zdeněk CZE000188 A DC Laser České Budějovice
13. Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov
17. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
17. Hrabal Martin CZE022556 C Tygři Olomouc
17. Kneblík Ladislav CZE002531 Šumperk
17. Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov
17. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
17. Přidal Petr CZE024692 B Pohodáři z Knihovny Olomouc
17. Strašil Pavel CZE015487 A Darts Club Přibyslav
25. Krejčí Jan CZE046641 C ŠK Bořeň Bílina
25. Kubíček Roman CZE047583 A Medlov
25. Levička Tomáš CZE043534 A ŠK Bar 66 Holýšov
25. Mráz Jaromír CZE000555 B DC Milénium Bystřice n P.
25. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
25. Šebek Ladislav CZE000109 A Kladno
25. Vecko Ondřej CZE054543 B U Tulipánu Žatec
25. Wacker Pavel CZE044773 A ŠK Bar 66 Holýšov
33. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
33. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Hanka Pavel CZE039958 D Rebelové Dolní Přím
33. Hanka Petr CZE039547 D Rebelové Dolní Přím
33. Havelka Pavel CZE000551 A Lucky Darts Jičín
33. Kopp Radek CZE046553 A Machine Šumperk
33. Kosek Jiří CZE017860 A Skokani Polička
33. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň
33. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
33. Mikešová Lenka CZE037383 A Zezulkárna Jihlava
33. Mikuš Milan CZE044706 B Průšvih Karlovy Vary
33. Moravec Eduard CZE003341 D Rebelové Dolní Přím
33. Ráž Marek CZE054589 A Démoni Chotyně
33. Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
33. Souček Petr CZE010229 A Stará Sparta Loučovice
33. Walta Richard CZE009188 A Skokani Polička
49. Chalupná Kristýna CZE055695 B Black Cat Výškov
49. Eisner Josef CZE047034 A Darts Club Přibyslav
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.10.2019 08:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.10.2019 09:11:04