Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/109)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy - 2. kolo

20.4.2018| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 109| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
2.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
3.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
3.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
5.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
Doležal Michal CZE001016AÚjezd
5.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
5.Kozlová Michaela CZE000070Klub Ajeto z.s. Praha
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
5.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
9.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
9.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
9.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
9.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
9.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
9.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Beutelová Lenka CZE019261CPohodáři Olomouc
Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
17.Bolek Miluše CZE052325Plzeň
Bolek Marcin CZE056679CVSB Bolevec Plzeň
17.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Hofmanová Jitka CZE044079BDC Prima Česká Skalice
Černý Pavel CZE056911AZlatí Bažanti Velké Poříčí
17.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Ungermann Petr CZE016194APlechová Pacov
17.Kubešová Lenka CZE047806AHavana Lanškroun
Jetleb Zdeněk CZE033023BZa Vodou Litomyšl
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nedó David CZE049959APlatanský nerv Praha
17.Macurová Veronika CZE035660CŠC Iris Havířov
Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
17.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Melicharová Nicol CZE056427BŠK Medvědi Velký Třebešov
Humpula František CZE040919Krnov
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Šafránek Martin CZE045511AFRIENDS Praha
17.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
XXXKysilka Ondřej
17.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
Cerman Aleš CZE057262Železný Brod
33.Cihelková Martina CZE024118ASedmá rota Praha
Procházka Jaroslav CZE000025AZlatý Barbaři Praha
33.Grygarová Vendula CZE057732ADC PreDARTors Ostrava
Grygar Lukáš CZE043971ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
33.Ilenčíková Jana CZE000062AStrawberry Žatec
Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
33.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
33.Koncerová Markéta CZE041847Vsetín
Václavík Marek CZE024756AKališníci Litoměřice
33.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Hendrych Daniel CZE042296CJičín
33.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602BŠK BSOD 334 01 Přeštice
Krieglstein Josef CZE041050
33.Melicharová Radka CZE047070Velký Třebešov
Melichar David CZE044617BŠK Medvědi Velký Třebešov
33.Michálková Michaela CZE052185Game of Thrones Praha
Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
33.Nečasová Kristýna CZE039263CDC Vandals Blansko
Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
33.Nehasilová Diana CZE002930BAC Star-Arena Chodov
Zdeněk Karel CZE004124BDC Texas Cheb
33.Němcová Helena CZE047616Fulnek
Adamec Radek CZE035440Fulnek
33.Novotná Iva CZE046685AShadow Darts Pardubice
Novotný Tomáš CZE000359AŠK Ambiente 2000 Pardubice
33.Pekařová Alice CZE050148Brno
Přibyl Pavel CZE045427BTornádo Destroyers Brno
33.Pelcová Marie CZE058560CTulipán Žatec
Zajíc Jan CZE051481CMagistři Duo Most
33.Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
Routner Roman CZE013641CŠtamgasti Luže
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 08:42:20
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement