Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/59)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice ženy - 1. kolo

17.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 59 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
2. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
3. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
3. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
5. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
5. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
5. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
5. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
9. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
9. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
Ščudlová Šárka CZE040891 A Mistři netrénujou A
9. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
Hlavatá Zdena CZE000734 B Ložisková mafie Pšov
9. Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
Barošová Kateřina CZE044778 C Experti z Paragrafu Vsetín
9. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
9. Přidalová Šárka CZE056054 B Baník Kobylá nad Vidnávkou
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
9. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
9. Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno
Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
17. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
17. Hloušková Olga CZE057335 Praha
Pavlů Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
17. Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy
Vlková Alexandra CZE058156 Klatovy
17. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
17. Kánská Alice CZE054435 B Rychtáři Štít
Šildbergerová Kateřina CZE059131 D Severní vítr Hradec Králové
17. Lipská Martina CZE029100 B Sportdarts Ostrava
Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
17. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
17. Městecká Angelika CZE058989 C Kosatky České Budějovice
Jozová Markéta CZE058478 C Angry Girls České Budějovice
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
17. Prokopcová Martina CZE046509 D Grizzly Chotěvice
Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
17. Ptáčková Kateřina CZE043207 Šmoulové z PBL
Dohnalová Denisa CZE055755 D Šmoulové z PBL
17. Schmidtová Jana 1992 CZE045443 B Peckaři Kokonín
Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
17. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
17. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
17. Tůmová Petra CZE034926 A Pomatenci Hranice
Rosíková Alena CZE031703 B Horny Darts Lipník
17. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
33. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
33. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
33. Brejchová Nikol CZE039656 B VSB Bolevec Plzeň
Fleišmanová Markéta CZE001085 B Úlet Křimice
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
33. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Kejíková Marie CZE048535 C DC ALEX SOKOLOV
33. Esková Miroslava CZE060233 Abertamy
Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Hrubá Marie CZE060158 Otrokovice
Chudárková Drahomíra CZE059526 B Twister Kroměříž
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Šaňáková Andrea CZE051308 B Spirits Tábor
33. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
33. Koncerová Markéta CZE041847 B Vsetín
Javůrková Klára CZE059608 B Komáři Skuteč
33. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
Michálková Michaela CZE052185 C ŠK Na Vršku Praha
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
33. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Šimíková Lucie CZE044856 C ŠK Střelky Veltruby
33. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
33. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
Krejčí Michaela CZE052159 B ŠK Těmice
33. Plchová Olga CZE007026 B Kobry Chornice
Fréharová Lenka CZE057354 Jevíčko
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.12.2018 09:20

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 10.12.2018 09:20:19