Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/111)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP dvojice muži - 1. kolo

17.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 111 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
2. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
3. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
3. Luštinec Daniel CZE000602 A TJ Baník Žacléř
Svatý Martin CZE000133 A Kobry Trutnov
5. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
5. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
5. Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec
Svoboda Jakub CZE034996 B Pizzerie Olis Olomouc
5. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice
9. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
9. Géring Pavel CZE001093 A Truhles Hradec Králové
Mertlík Jiří CZE043730 A Pivaři Habřina
9. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
9. Nastula Artur POL
Grande Jan CZE041566 A Plechovky Pečky
9. Sládek Petr CZE024496 A ŠK OKO Plzeň
Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
9. Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě
Pinkava Roman CZE001527 A Club Monako v Besedě
9. Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
9. Šildberger Ivan CZE059555 D Upíři Hradec Králové
Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové
17. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
Nevídal Miloš CZE052495 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Beníšek Karel CZE027317 A Dobří bobři Olomouc
Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
17. Čerňan Roland CZE051127 B DC Hor Boj Elita
Toman Petr CZE020690 B DC Hor Boj Elita
17. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov
Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov
17. Hrach Filip CZE036481 C ŠK Hrášci Klatovy
Toman Michal CZE054148 C ŠK Hrášci Klatovy
17. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
17. Kalužík Tomáš CZE057484 B DC 180 Chemik Polabec
Pejcha Martin CZE028534 B DC 180 Chemik Polabec
17. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
17. Kubíček Roman CZE047583 A DRaci Nová Hradečná
Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina
17. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
17. Račický Josef CZE000340 A Titáni Hodonín
Procházka Michal CZE011249 A STS Bulldogs Hodonín
17. Rada Václav CZE000180 B DC Šemík Neumětely
Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely
17. Setikovský Roman CZE004621 A Zlatý Barbaři Praha
Menšík Radek CZE000609 A Zlatý Barbaři Praha
17. Silný Jaromír CZE022314 A Dobří bobři Olomouc
Janků Jiří CZE022274 A Dobří bobři Olomouc
17. Trnka Jiří 1980 CZE000700 A Dobří bobři Olomouc
Labík Marián CZE000123 A Dobří bobři Olomouc
17. Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
Malý Petr 1981 CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
33. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
33. Buráň David CZE058260 Krasov
Schrom Martin CZE059535 Sharks Olomouc
33. Daneš Martin CZE042678 A Korunky Kolín
Stehlík Libor CZE047958 C ŠK Střelky Veltruby
33. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
33. Felkl Tomáš CZE058317 B Komáři Skuteč
Kubeš Martin CZE051924 B Štamgasti Luže
33. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice
Štorek František CZE058923 C ŠK Sušice
33. Gojný Petr CZE028242 A Žabaři Olomouc
Zdráhal Jan CZE057195 B Kaspec Libina
33. Hek Michal CZE003976 A U Soudku Arnultovice
Wondráček Josef CZE001371 A Vysoké Mýto
33. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše
Kvapil Luboš CZE055017 B Kluziště Drahotuše
33. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 A 26ERS Jihlava
Novák Aleš CZE057474 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Kodera Pavel CZE000029 A Spolek Neratovických Šipkařů
Čarnecký Jan CZE000804 B Spolek Neratovických Šipkařů
33. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít
Dobšíček Jan CZE021441 A DC Roveň
33. Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl
Macák Jan CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
33. Krejčí Jan 1977 CZE000797 B Rychlý hroty Praha
Vlček Jiří CZE004650 A Zlatý Barbaři Praha
33. Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
Hrach Zdeněk CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy
33. Mikuš Milan CZE044706 C Průšvih Karlovy Vary
Mrenica Jan CZE032271 B OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Mojžíšek Lumír CZE006703 A Excalibur Liberec
Záruba David CZE038712 (Ložisková mafie Pšov)
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2018 23:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 11.12.2018 23:17:37