Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/142)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice muži - 1. kolo

17.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 142 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
3. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
3. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
5. Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice
5. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
Kraus Jan CZE006700 B Sněženka a Machři Hořice
5. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
Bali Michal CZE007049 A Ložisková mafie Pšov
5. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
Spálenský Josef CZE007623 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
9. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
9. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice
Slanina Radek CZE047922 B Milli a její tygři ČB
9. Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
9. Rybka Tadeusz POLDS0207 Jelenia Gora
Czyzycki Damian Polsko
9. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
9. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava
9. Svoboda Miroslav CZE011392 A Scorpions Plzeň
Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
17. Bašus Pavel CZE009705 A Wanted DC Poděbrady
Strych Jiří CZE032795 A Wanted DC Poděbrady
17. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Blahník Roman CZE053507 C Diesláci Proboštov
Kropáček Jindřich CZE001624 A Fofr Team Duchcov
17. Gregor Richard CZE035518 B DC Easy Game
Matuška Osvald CZE004192 A DC Easy Game
17. Kafka Miroslav CZE040243 B DC Podlesáci Králův Dvůr
Šamko Štefan CZE052488 C DC Podlesáci Králův Dvůr
17. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
Šebek Ladislav CZE000109 A DC Máchalové Kladno
17. Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
17. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Svoboda Libor CZE026803 A Black Angels Trutnov
Hendrych Daniel CZE042296 B Dangerous Rebels Jičín
17. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
17. Vala Jindřich CZE035114 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Číha Petr CZE001587 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Zábranský Simon CZE011623 A Profi Tytan Písty
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
17. Zahradník Michal CZE011627 A Scorpions Plzeň
Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
17. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Daněk Lukáš CZE000160 A DC HORNETS Adamov
Kočík Michal CZE001176 A DC Mustang Bar
33. Felkl Tomáš CZE058317 B Komáři Skuteč
Kubeš Martin CZE051924 B Štamgasti Luže
33. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
Trnka Jiří 1982 CZE032649 A Nikola Kraslice
33. Flégl Jan CZE035176 C ŠK Sušice
Štorek František CZE058923 C ŠK Sušice
33. Géring Pavel CZE001093 A Truhles Hradec Králové
Mertlík Jiří CZE043730 A Pivaři Habřina
33. Gojný Petr CZE028242 A Žabaři Olomouc
Zdráhal Jan CZE057195 B Kaspec Libina
33. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
33. Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
33. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
33. Kalužík Tomáš CZE057484 B DC 180 Chemik Polabec
Pejcha Martin CZE028534 B DC 180 Chemik Polabec
33. Komora Martin CZE007077 A Zippo team Štít
Dobšíček Jan CZE021441 A DC Roveň
33. Koráb Miroslav CZE000620 A Extrém Šilinkův Důl
Macák Jan CZE019440 A Extrém Šilinkův Důl
33. Lexa Petr CZE023169 A TJ Viktoria Radim
Červinka Pavel CZE002976 A TJ Viktoria Radim
33. Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
Čipera Radek CZE034376 A Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
Hrach Zdeněk CZE027405 C ŠK Hrášci Klatovy
33. Mynář Michal CZE052672 C Proti proudu Praha
Spratek Tomáš CZE055104 C Proti proudu Praha
33. Nastula Artur POL
Grande Jan CZE041566 A Plechovky Pečky
33. Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
Slusarčík Miroslav CZE000223 A Ložisková mafie Pšov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 00:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 00:38:54