Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/109)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP ženy - 1. kolo

17.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 109 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
65. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
33. Hloušková Olga CZE057335 Praha
17. Hrubá Marie CZE060158 Otrokovice
65. Kejíková Marie CZE048535 Sokolov
65. Koháková Ivana CZE027892 Praha
33. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
65. Kozlová Michaela CZE000070 ŠK AJETO Praha
33. Mašková Jana CZE000414 Mnichovice
65. Ondová Andrea CZE035383 Vysoké Mýto
33. Pitrová Ivana CZE049414 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
33. Sieglová Tereza CZE060229 Uničov
65. Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
65. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
65. Tomášková Ilona CZE000600 ŠK West Club Litice
65. Zálabská Iva CZE000095 Mladé Buky
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
2. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
65. Fleišmanová Markéta CZE001085 A Úlet Křimice
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
17. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
65. Hofmanová Jitka CZE044079 A DC Prima Česká Skalice
65. Hruboňová Lenka CZE043561 A Za Vodou Litomyšl
65. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
65. Kánská Alice CZE054435 A Rychtáři Štít
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
65. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
9. Kovářová Lenka CZE047806 A Za Vodou Litomyšl
17. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
65. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
17. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
17. Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov
33. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
9. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
3. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
9. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
33. Moravcová Jana CZE048433 A ŠK Sušice
17. Nehasilová Diana CZE002930 A AC STAR-ARENA CHODOV
9. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
5. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
3. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
65. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
17. Slezáková Iva CZE033591 A DC Sharks Hradec Králové
33. Smejkalová Petra CZE052598 A Za Vodou Litomyšl
33. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
65. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 12:49:46