Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/109)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP ženy - 1. kolo

17.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 109 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
2. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
3. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
3. Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
5. Peterková Petra CZE046923 A OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
5. Schmidtová Jana 1992 CZE045443 C Peckaři Kokonín
5. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
9. Horáčková Irena CZE033864 C Peckaři Kokonín
9. Kovářová Lenka CZE047806 A Za Vodou Litomyšl
9. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
9. Moravcová Eliška CZE022455 A TJ Viktoria Radim
9. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
9. Ščudlová Šárka CZE040891 C Mistři netrénujou Šlapanice
9. Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany
9. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club
17. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
17. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
17. Hrubá Marie CZE060158 Otrokovice
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
17. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
17. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
17. Macurová Veronika CZE035660 A Leninovci Havířov
17. Michálková Michaela CZE052185 D Bastards DC Praha
17. Nehasilová Diana CZE002930 A AC STAR-ARENA CHODOV
17. Slezáková Iva CZE033591 A DC Sharks Hradec Králové
17. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
17. Troníčková Eva CZE050014 A VSB Bolevec Plzeň
17. Vašková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
17. Venturová Karolína CZE028028 D Dart's Ladies Praha
17. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
33. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
33. Barošová Kateřina CZE044778 C Experti z Paragrafu Vsetín
33. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
33. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
33. Dubcová Lucie CZE060232 C Netovka Deers Semily
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Fajtlová Gabriela CZE032387 B Las Vegas Jablonec n/N.
33. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Hloušková Olga CZE057335 Praha
33. Javůrková Klára CZE059608 B Komáři Skuteč
33. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice
33. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
33. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
33. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
33. Mašková Jana CZE000414 Mnichovice
33. Městecká Angelika CZE058989 C České Budějovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 28.5.2020 19:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.5.2020 19:39:08