Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/315)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 315| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65.Lankes Michael WRD055601Cham
129.Ciszewski Robert WRD033940Jelenia Góra
129.Nastula Artur WRD008385
257.Rybka Tadeusz POLDS0207Jelenia Gora
65.Czyzycki Damian POL063559Polsko
129.Bamburowicz Krzysztof POL063558Poland
257.Válek Miroslav CZE060159Otrokovice
257.Šildberger Ivan CZE059555BDoubleTrouble Hradec Králové
129.Schrom Martin CZE059535Bruntál
257.Chudárek Michal CZE059525Zlín
129.Chudárek Marcel CZE059524Zlín
33.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
129.Křapka Marek CZE058757AŠK Nola Vilémov
33.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
65.Sobotka Vojtěch CZE058393BNetovka Deers Semily
65.Felkl Tomáš CZE058317BExtrém Šilinkův Důl
129.Buráň David CZE058260Krasov
257.Michel Milan CZE057670České Budějovice
65.Kalužík Tomáš CZE057484
257.Novák Aleš CZE057474Havlíčkův Brod
129.Cerman Aleš CZE057262BU Péci Jablonec nad Nisou
257.Zdráhal Jan CZE057195Krnov
17.Černý Pavel CZE056911BZlatí Bažanti Velké Poříčí
129.Mráz Adam CZE056866ADC 90210 Prachatice
129.Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
33.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
129.Kaňkovský Jaroslav CZE055796Havlíčkův Brod
129.Strouhal Kamil CZE055717ADC Hor Boj Elita
129.Vráblík David CZE055647BBažina 4077 Praha
129.Spratek Tomáš CZE055104BProti proudu Praha
129.Ján Radek CZE055073C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
129.Kvapil Luboš CZE055017BKluziště Drahotuše
129.Imrišek Jan CZE054596CVolduchy
129.Vecko Ondřej CZE054543BTulipán Žatec
129.Mervart Martin CZE054377BOrli Trutnov
129.Toman Michal CZE054148AŠK Snipers Klatovy
33.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
129.Blahník Roman CZE053507AFofr Duchcov
129.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
65.Král Marek CZE053282AŠK Vyškov
129.Rajtmajer Marek CZE053252ADC Kameňák Plzeň
257.Wolczik Daniel CZE052966Slušovice
257.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
129.Kalina Tomáš CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec
257.Mynář Michal CZE052672CDart Shooters Hospříz
257.Nevídal Miloš CZE052495AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
129.Šamko Štefan CZE052488BMagnetics Beroun
9.Meiner Daniel CZE052326CŠK Posterguys OKO Plzeň
129.Mülling Jan CZE052281BLožisková mafie Pšov
129.Pecina Vojtěch CZE051824CPiráti z Ruprechtic
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 13:34:29
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement