Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/315)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 315| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.Bašus Pavel CZE009705ADC 180 Chemik Polabec
257.Bořil Miroslav CZE016444CDarts@Pipes Club
257.Buček Pavel CZE049193AOutsiders Vsetín
257.Chudárek Michal CZE059525Zlín
257.Čerňan Roland CZE051127Horní Bojanovice
257.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
257.Doubek Petr CZE021969AŠK Nola Vilémov
257.Dulínek Zdeněk CZE009274ADC Hor Boj Elita
257.Fiala Jan CZE036382BProti proudu Praha
257.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
257.Fürst Václav 1966CZE000463BDarts Club Holoubkov
257.Gojný Petr CZE028242AŽabaři Olomouc
257.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
257.Gregůrek Michal CZE010614BZlatí Bažanti Velké Poříčí
257.Havelka Pavel CZE000551ALucky Darts Jičín
257.Heller Radek CZE000683BDC Bunda Starý Klíčov
257.Holub Juraj CZE026733ADobří bobři Olomouc
257.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
257.Javůrek Oldřich CZE029082AClub Monako v Besedě
257.Kačala Marek CZE047584Medlov
257.Klemera Petr CZE031296ANikola Kraslice
257.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
257.Kobr Petr CZE049646AŠK Nola Vilémov
257.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
257.Krejčí Jan 1975CZE046641BBořeň Bílina
257.Kubíček Roman CZE047583Medlov
257.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
257.Melichar David CZE044617APivaři Habřina
257.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
257.Menšík Radek CZE000609AZlatý Barbaři Praha
257.Michalko Jan CZE037484DŠK Střelky Veltruby
257.Michel Milan CZE057670České Budějovice
257.Mikuš Milan CZE044706AŠK Sušice
257.Mojžíšek Lumír CZE006703AExcalibur Liberec
257.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
257.Mynář Michal CZE052672CDart Shooters Hospříz
257.Nevídal Miloš CZE052495AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
257.Novák Aleš CZE057474Havlíčkův Brod
257.Otradovský Zdeněk CZE032104AZa Vodou Litomyšl
257.Oupický Jiří CZE043239BDarts Boubín Kolín
257.Panoch Daniel CZE051417Karlovy Vary
257.Pejcha Martin CZE028534ADC 180 Chemik Polabec
257.Pinkava Roman CZE001527AClub Monako v Besedě
257.Přibyl Václav CZE021915BDarts Club Holoubkov
257.Procházka Michal CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
257.Routner Roman CZE013641BŠtamgasti Luže
257.Rupík Tibor CZE017662BPlechovky Pečky
257.Rybka Tadeusz POLDS0207Jelenia Gora
257.Setikovský Roman CZE004621DRytíři Hostivař
257.Souček Jiří CZE036404CPavouci Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.1.2022 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.1.2022 18:00:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement