Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/315)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 315| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.Žárský Radovan CZE027020AOutsiders Vsetín
129.Zumr Petr CZE045193BTornádo Vlčice
257.Zeman Luděk CZE014456ANotorklub Sopotnice
257.Zdráhal Jan CZE057195Krnov
129.Zárybnický Michal CZE028829APumáci Jablonec n/N.
33.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
65.Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
65.Zápotocký Jiří CZE001982AVeltruby
129.Zámečník Adam CZE042995Havířov
33.Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
65.XXXSvatý Martin CZE000133ATrutnov
129.XXXPatera Patrik
9.XXXMertlík Jiří
17.XXXKysilka Ondřej
65.Wondráček Josef CZE001371Vysoké Mýto
257.Wolczik Daniel CZE052966Slušovice
65.Weintrager Marian CZE032460AČerný Sup Starý Rokytník
129.Vráblík David CZE055647BBažina 4077 Praha
65.Vozábal Jaroslav CZE000541ADC 90210 Prachatice
65.Votava Martin CZE006114BDC Bonus Bendovka Praha
257.Vorlíček Václav CZE033800BPátecká sportovní z.s.
65.Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod
129.Vetchý Tomáš CZE019403ABoční Vítr Lomnice
129.Vecko Ondřej CZE054543BTulipán Žatec
257.Vávra David CZE051528BU Ajšíra Studnice
257.Válek Miroslav CZE060159Otrokovice
65.Vala Jindřich CZE035114AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
129.Vajdík Tomáš CZE023247Bruntál
65.Václavík Marek CZE024756AKališníci Litoměřice
33.Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
65.Ungermann Petr CZE016194AŠK Těmice
65.Ulrich Michal CZE045078ADC Prima Česká Skalice
129.Turek Richard CZE032316BPistolníci Dolní Kalná
33.Trnka Jiří 1982CZE032649ANikola Kraslice
65.Trnka Jiří 1980CZE000700ADobří bobři Olomouc
65.Trbušek Jan CZE032100AFedor Sokolov
129.Toncar Martin CZE018306ADC Hor Boj Elita
9.Tomek Radim CZE048527A40+ Trutnov
129.Toman Petr CZE020690ADC Hor Boj Elita
129.Toman Michal CZE054148AŠK Snipers Klatovy
33.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
257.Štěpán Tomáš CZE006603BPoděbrady
65.Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
257.Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
129.Škrabák Michael CZE014019BTJ Baník Žacléř
129.Škop František CZE051527BBulls Pardubice
129.Šindler Jaroslav CZE001815APumáci Jablonec n/N.
65.Šimon Martin CZE050174BŠK Dobroty Nový Dům
129.Šimandl Kamil CZE008755AŠK OKO Plzeň
3.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 3.12.2022 13:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 3.12.2022 14:18:07
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement