Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/315)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 315| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
129.Adamec Radek CZE035440Gerlich Fulnek
129.Albert Vít CZE049037ACrazy České Budějovice
129.Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
65.Antl Tomáš CZE002264ABorci Brno
129.Badín Jaroslav CZE000008ADC Bunda Starý Klíčov
129.Bamburowicz Krzysztof POL063558Poland
129.Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
33.Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
257.Bašus Pavel CZE009705ADC 180 Chemik Polabec
33.Benda Lukáš CZE026430ATajfun Darts Havlíčkův Brod
3.Benecký Roman CZE036936AKobry od Soudku Arnultovice
129.Beníšek Karel CZE027317ADobří bobři Olomouc
129.Beran Stanislav CZE019506ABoční Vítr Lomnice
129.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
129.Biernat Josef CZE019484AJP Čechie Dalovice
129.Blahník Roman CZE053507AKapitán Duchcov
129.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
129.Bogyai Viktor CZE050904AZelená Laguna DC Stránčice
129.Bolek Marcin CZE056679CVSB Bolevec Plzeň
17.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
257.Bořil Miroslav CZE016444CDarts@Pipes Club
33.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
65.Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
5.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
129.Brejcha Milan CZE043036APrevíti Praha
257.Buček Pavel CZE049193BA jaj Huslenky
65.Buka Karel CZE041849AFofr Duchcov
129.Buráň David CZE058260Krasov
65.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
33.Ceral Milan CZE039238ASavci Hlinsko
129.Cerman Aleš CZE057262BU Péci Jablonec nad Nisou
2.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
129.Chudárek Marcel CZE059524Zlín
257.Chudárek Michal CZE059525Zlín
129.Ciszewski Robert WRD033940Jelenia Góra
65.Czyzycki Damian POL063559Polsko
129.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
17.Čarnecký Jan CZE000804ABrandýs nad Labem
257.Čerňan Roland CZE051127Horní Bojanovice
129.Černý Milan CZE015453BSgt. Pepik's Band Praha
17.Černý Pavel CZE056911AZlatí Bažanti Velké Poříčí
33.Červinka Pavel CZE002976ALegie Praha
65.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
129.Čipera Radek CZE034376AStará Boleslav
65.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
129.Daneš Martin CZE042678BKorunky Kolín
33.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
257.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
257.Doubek Petr CZE021969AŠK Nola Vilémov
257.Dulínek Zdeněk CZE009274ADC Hor Boj Elita
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 6.2.2023 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 6.2.2023 14:36:42
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement