Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/315)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 315| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
129.Škrabák Michael CZE014019AŽraloci Trutnov
129.Chudárek Marcel CZE059524Zlín
257.Chudárek Michal CZE059525Zlín
257.Menšík Radek CZE000609AZlatý Barbaři Praha
17.Černý Pavel CZE056911AZlatí Bažanti Velké Poříčí
257.Gregůrek Michal CZE010614AZlatí Bažanti Velké Poříčí
5.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
3.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
129.Malár David CZE045837AZelenáči Prosetice
129.Bogyai Viktor CZE050904AZelená Laguna DC Stránčice
65.Procházka Jaroslav CZE000025AZelená Laguna DC Stránčice
129.Stárek Stanislav CZE050905AZelená Laguna DC Stránčice
65.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
257.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
17.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
129.Hák Daniel CZE041600AZa Vodou Litomyšl
65.Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
129.Jetleb Zdeněk CZE033023AZa Vodou Litomyšl
257.Otradovský Zdeněk CZE032104AZa Vodou Litomyšl
65.Wondráček Josef CZE001371Vysoké Mýto
129.Bolek Marcin CZE056679CVSB Bolevec Plzeň
129.Imrišek Jan CZE054596CVolduchy
65.Kub Martin CZE020948BVlk Vodňany
33.Matuška Osvald CZE004192AViva Brothers Brno
65.Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby
129.Cerman Aleš CZE057262BU Péci Jablonec nad Nisou
65.Řezníček Zdeněk CZE034336U Havlů pension Třebenice
257.Vávra David CZE051528AU Ajšíra Studnice
129.Jonica Martin CZE039936ATulipán Žatec
17.Slusarčík Miroslav CZE000223ATulipán Žatec
129.Vecko Ondřej CZE054543ATulipán Žatec
129.Frinta Radek CZE045424Trutnov
129.Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
65.XXXSvatý Martin CZE000133ATrutnov
129.Géring Pavel CZE001093Truhles Hradec Králové
257.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
9.Ondo Michal CZE001787ATrosky Litomyšl
65.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
129.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
129.Petr Martin CZE008426ATornádo Vlčice
129.Zumr Petr CZE045193ATornádo Vlčice
257.Gregor Richard CZE035518CTornádo Destroyers Brno
65.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
257.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
129.Prášil Vojtěch CZE043857BTJ Dušejov 2000
129.Rom Jaroslav CZE004462ATeplice
33.Benda Lukáš CZE026430ATajfun Darts Havlíčkův Brod
129.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
65.Veverka František CZE003157BTajfun Darts Havlíčkův Brod
129.Luppi Remo CZE025087AT.U.P.Á Vltava Č. Budějovice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 8.2.2023 23:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 8.2.2023 23:57:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement