Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/315)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 315| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
257.Gojný Petr CZE028242AŽabaři Olomouc
129.Chudárek Marcel CZE059524Zlín
257.Chudárek Michal CZE059525Zlín
257.Menšík Radek CZE000609AZlatý Barbaři Praha
17.Černý Pavel CZE056911BZlatí Bažanti Velké Poříčí
257.Gregůrek Michal CZE010614BZlatí Bažanti Velké Poříčí
5.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
129.Bogyai Viktor CZE050904AZelená Laguna DC Stránčice
65.Procházka Jaroslav CZE000025AZelená Laguna DC Stránčice
129.Stárek Stanislav CZE050905AZelená Laguna DC Stránčice
65.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
257.Hübner David CZE020124AZákeřňáci DC Praha
17.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
17.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
129.Hák Daniel CZE041600AZa Vodou Litomyšl
65.Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
129.Jetleb Zdeněk CZE033023AZa Vodou Litomyšl
257.Otradovský Zdeněk CZE032104AZa Vodou Litomyšl
65.Wondráček Josef CZE001371Vysoké Mýto
129.Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
65.Kub Martin CZE020948AVlk Vodňany
65.Zápotocký Jiří CZE001982AVeltruby
129.Cerman Aleš CZE057262BU Péci Jablonec nad Nisou
65.Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
129.Jonica Martin CZE039936BTulipán Žatec
17.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
129.Vecko Ondřej CZE054543BTulipán Žatec
129.Frinta Radek CZE045424Trutnov
129.Svoboda Libor CZE026803BTrutnov
257.Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
257.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
65.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
129.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
129.Petr Martin CZE008426ATornádo Trutnov
129.Zumr Petr CZE045193BTornádo Trutnov
33.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
129.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
129.Pokorný Ladislav CZE006654ATJ Viktoria Radim
65.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
257.Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
129.Prášil Vojtěch CZE043857BTJ Dušejov 2000
129.Šilar David CZE001122ATJ Baník Žacléř
129.Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
65.Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod
257.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
257.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
129.Turek Richard CZE032316BŠtíři od Soudku Arnultovice
257.Routner Roman CZE013641BŠtamgasti Luže
33.Machek David CZE000401AŠmoulové z PBL
129.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.1.2022 17:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.1.2022 17:55:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement