Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/315)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 315| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
129.Hoť Vladimír CZE048183DDC Smrkáči Břežany
129.Krejčí Jan 1977CZE000797DRychlý hroty Praha
257.Michalko Jan CZE037484DŠK Střelky Veltruby
257.Setikovský Roman CZE004621DHorní Rozptyly Praha
257.Bořil Miroslav CZE016444CDarts@Pipes Club
129.Černý Milan CZE015453CSgt. Pepik's Band Praha
129.Haník Kamil CZE050500CChmelaři z Knihovny Olomouc
129.Imrišek Jan CZE054596CVolduchy
129.Ján Radek CZE055073C(Ne) Chyba team Nová Včelnice
129.Kalina Tomáš CZE052865CJiskra Jindřichův Hradec
257.Kneblík Ladislav CZE002531CŠumperk
129.Malich Milan CZE018063CBanditi z Vagonu Havířov
9.Meiner Daniel CZE052326CŠK Posterguys OKO Plzeň
257.Mynář Michal CZE052672CDart Shooters Hospříz
129.Pecina Vojtěch CZE051824CPiráti z Ruprechtic
129.Rosík Jan CZE031702CProdarts club Lipník nad Bečvou
257.Souček Jiří CZE036404CPavouci Hradec Králové
129.Stehlík Libor CZE047958CŠK Střelky Veltruby
129.Adamec Radek CZE035440BGerlich Fulnek
129.Bolek Marcin CZE056679BVSB Bolevec Plzeň
17.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
65.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
129.Cerman Aleš CZE057262BU Péci Jablonec nad Nisou
17.Černý Pavel CZE056911BZlatí Bažanti Velké Poříčí
129.Daneš Martin CZE042678BKorunky Kolín
65.Erban Miroslav CZE034262BPistolníci Dolní Kalná
65.Felkl Tomáš CZE058317BExtrém Šilinkův Důl
257.Fiala Jan CZE036382BProti proudu Praha
65.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov
257.Fürst Václav 1966CZE000463BDarts Club Holoubkov
257.Gregůrek Michal CZE010614BZlatí Bažanti Velké Poříčí
257.Heller Radek CZE000683BDC Bunda Starý Klíčov
129.Hrach Filip CZE036481BŠK Hrášci Klatovy
129.Hrach Zdeněk CZE027405BŠK Hrášci Klatovy
129.Jonica Martin CZE039936BTulipán Žatec
129.Kafka Miroslav CZE040243BDC Podlesáci Králův Dvůr
65.Knoll Zdeněk CZE001414BFenix Frenštát
257.Krejčí Jan 1975CZE046641BBořeň Bílina
129.Kulhánek Jiří CZE044726BŠK Křižáci Barrandov
129.Kulišan Jan CZE046152BŠK Posterguys OKO Plzeň
129.Kvapil Luboš CZE055017BKluziště Drahotuše
129.Ledvina Jaroslav CZE030120BDC Republica Bar Karlovy Vary
65.Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
129.Mervart Martin CZE054377BOrli Trutnov
257.Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
129.Mülling Jan CZE052281BLožisková mafie Pšov
257.Oupický Jiří CZE043239BDarts Boubín Kolín
129.Palka Ján CZE000522BRespekt Tábor
129.Pavlů David CZE049477BRůžek team J. Hradec
129.Pech Jaroslav CZE000331BFormani Duchcov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.11.2022 03:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.11.2022 03:36:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement