Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (51-100/315)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 315| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
33.Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club
33.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
33.Picmaus Petr CZE039836ADarts@Pipes Club
33.Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
33.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
33.Sládek Petr CZE024496AŠK OKO Plzeň
33.Svoboda Miroslav CZE011392AŠK OKO Plzeň
33.Šafránek Martin CZE045511BKorunky Kolín
33.Ščudla Pavel CZE044609ADC Knajp Riders Letovice
33.Štorek František CZE058923AŠK Sušice
33.Trnka Jiří 1982CZE032649AAC Star-Arena Chodov
33.Vacek Václav CZE005070AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Zahradník Michal CZE011627AŠK OKO Plzeň
33.Záruba David CZE038712A(Ložisková mafie Pšov)
65.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
65.Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
65.Buka Karel CZE041849AFofr Duchcov
65.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
65.Czyzycki Damian POL063559Polsko
65.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
65.Daněk Lukáš CZE000160ADC HORNETS Adamov
65.Dvořák Jiří CZE004155AZákeřňáci DC Praha
65.Erban Miroslav CZE034262BPistolníci Dolní Kalná
65.Felkl Tomáš CZE058317BFaraon Hlinsko
65.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov
65.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
65.Hruboň Michal CZE027582AZa Vodou Litomyšl
65.Janák Martin CZE044986AHrozný střelci Frýdek-Místek
65.Janotka Petr CZE045558Kozlovice
65.Kalužík Tomáš CZE057484
65.Kišner Antonín CZE028616ADC Hurricane Adamov
65.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
65.Knoll Zdeněk CZE001414BFenix Frenštát
65.Kořínek Stanislav CZE024440ADC HORNETS Adamov
65.Král Marek CZE053282ABrno
65.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
65.Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
65.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
65.Kub Martin CZE020948AVlk Vodňany
65.Lankes Michael WRD055601Cham
65.Macák Jan CZE019440AExtrém Šilinkův Důl
65.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
65.Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
65.Marek Jakub CZE020723APrevíti Praha
65.Mlynek Jiří CZE045608APumáci Jablonec n/N.
65.Otřísal Jiří CZE050759ADC Hor Boj Elita
65.Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
65.Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
65.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
65.Pokorný David CZE044298AŠK OKO Plzeň
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 27.1.2022 18:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 27.1.2022 19:22:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement