Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/315)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP muži - 1. kolo

17.2.2018| Hostinné Techtex sport| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 315| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
3.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
3.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
5.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
5.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
5.Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů
5.Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
9.Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
9.Meiner Daniel CZE052326AŠK Posterguys OKO Plzeň
9.Moser Michal CZE000118ASněženka a Machři Hořice
9.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
9.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
9.Strych Jiří CZE032795ADC 180 Chemik Polabec
9.Tomek Radim CZE048527AGerlich Fulnek
9.XXXMertlík Jiří CZE043730
17.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
17.Čarnecký Jan CZE000804ASpolek Neratovických Šipkařů
17.Černý Pavel CZE056911BZlatí Bažanti Velké Poříčí
17.Fuchs Pavel CZE015611ADC Žíla Chodov
17.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
17.Hořín Marek CZE032946APomatenci Hranice
17.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
17.Jílek Dušan CZE010763ADream team Ostrava
17.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
17.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
17.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
17.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
17.Sienko Milan CZE001656ADC Žíla Chodov
17.Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
17.XXXKysilka Ondřej CZE00382840+ Trutnov
33.Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
33.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Borski Zbyněk CZE034545APumáci Jablonec n/N.
33.Ceral Milan CZE039238ASavci Hlinsko
33.Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
33.Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
33.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
33.Haleňák Marek CZE046364AKaspec Libina
33.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
33.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
33.Kašpar Jakub CZE008157AKaspec Libina
33.Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
33.Koráb Miroslav CZE000620AExtrém Šilinkův Důl
33.Kouba Stanislav CZE035143DC 90210 Prachatice
33.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
33.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
33.Machek David CZE000401AŠmoulové z PBL
33.Mašek Martin CZE058394ANetovka Deers Semily
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 8.12.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 8.12.2021 14:29:27
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement