Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák - 1. kolo

16.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 78 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
65. Schrom Martin CZE059535 A Bruntál
25. Buráň David CZE058260 Krasov
65. Novák Aleš CZE057474 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
17. Zdráhal Jan CZE057195 A Krnov
33. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
49. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 A 26ERS Jihlava
49. Strouhal Kamil CZE055717 A DC Hor Boj Elita
65. Vecko Ondřej CZE054543 B U Tulipánu Žatec
13. Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy
33. Rajtmajer Marek CZE053252 B DC Kameňák Plzeň
33. Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
1. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
25. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
49. Čerňan Roland CZE051127 B Horní Bojanovice
49. Otřísal Jiří CZE050759 A DC Hor Boj Elita
65. Haník Kamil CZE050500 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
65. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc
65. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
65. Pokluda David CZE048550 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
65. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
49. Moravcová Jana CZE048433 A ŠK Sušice
65. Stehlík Libor CZE047958 B ŠK Střelky Veltruby
49. Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina
25. Kubíček Roman CZE047583 A Medlov
33. Polák Michal CZE046520 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
13. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
17. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň
65. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N.
49. Janotka Petr CZE045558 B Kozlovice
49. Schmidtová Jana CZE045443 C Peckaři Kokonín
49. Frinta Radek CZE045424 Trutnov
17. Janák Martin CZE044986 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
9. Mikuš Milan CZE044706 A ŠK Sušice
13. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
17. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
25. Grygar Lukáš CZE043971 A Gerlich Fulnek
49. Zámečník Adam CZE042995 A Leninovci Havířov
9. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
49. Veverka Přemysl CZE039680 B Black schody Sadská
13. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
65. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
9. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov)
49. Michalko Jan CZE037484 C ŠK Střelky Veltruby
25. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
3. Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
5. Symerský David CZE032941 A Pomatenci Hranice
65. Ráža Josef CZE031975 B Rebel Olomouc
33. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
33. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Javůrek Oldřich CZE029082 A Club Monako v Besedě
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 8.7.2020 08:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 8.7.2020 09:15:01