Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák - 1. kolo

16.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 78 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25. Gojný Petr CZE028242 A Žabaři Olomouc
33. Bolek Marcin CZE056679 B VSB Bolevec Plzeň
13. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
65. Vecko Ondřej CZE054543 B U Tulipánu Žatec
49. Frinta Radek CZE045424 Trutnov
33. Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
33. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
33. Bordáč Jan CZE000329 B Torres Team Rožmitál
17. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
65. Novák Aleš CZE057474 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
9. Mikuš Milan CZE044706 A ŠK Sušice
49. Moravcová Jana CZE048433 A ŠK Sušice
49. Michalko Jan CZE037484 C ŠK Střelky Veltruby
65. Stehlík Libor CZE047958 B ŠK Střelky Veltruby
65. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice
7. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
17. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň
1. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
13. Toman Michal CZE054148 B ŠK Hrášci Klatovy
65. Haník Kamil CZE050500 D Šipkaři od Zlatého potoka Řídeč
33. Souček Petr CZE010229 A Stará Sparta Loučovice
17. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
65. Ráža Josef CZE031975 B Rebel Olomouc
65. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc
65. Brož Zdeněk CZE021457 B Rafani České Budějovice
65. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Šindler Jaroslav CZE001815 A Pumáci Jablonec n/N.
49. Voznica Vlastimil CZE003784 A Pumáci Jablonec n/N.
3. Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
5. Symerský David CZE032941 A Pomatenci Hranice
33. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky
49. Schmidtová Jana CZE045443 C Peckaři Kokonín
65. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
25. Kubíček Roman CZE047583 A Medlov
25. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
49. Zámečník Adam CZE042995 A Leninovci Havířov
17. Zdráhal Jan CZE057195 A Krnov
25. Buráň David CZE058260 Krasov
49. Janotka Petr CZE045558 B Kozlovice
4. Šebek Ladislav CZE000109 A Kladno
49. Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina
17. Janák Martin CZE044986 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
65. Pokluda David CZE048550 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
49. Čerňan Roland CZE051127 B Horní Bojanovice
25. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
25. Grygar Lukáš CZE043971 A Gerlich Fulnek
9. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
65. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
33. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
17. Knoll Zdeněk CZE001414 A Fenix Frenštát
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 12:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 12:12:38