Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák - 1. kolo

16.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 78 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
2. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
9. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov)
49. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 A 26ERS Jihlava
33. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
65. Malich Milan CZE018063 C Banditi z Vagonu Havířov
49. Veverka Přemysl CZE039680 B Black schody Sadská
33. Beran Stanislav CZE019506 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
33. Polák Michal CZE046520 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
65. Schrom Martin CZE059535 A Bruntál
49. Vajdík Tomáš CZE023247 Bruntál
33. Javůrek Oldřich CZE029082 A Club Monako v Besedě
33. Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě
17. Veselá Veronika CZE024672 A Darts@Pipes Club
25. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov
5. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
13. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
33. Dulínek Zdeněk CZE009274 A DC Hor Boj Elita
49. Otřísal Jiří CZE050759 A DC Hor Boj Elita
49. Strouhal Kamil CZE055717 A DC Hor Boj Elita
49. Toman Petr CZE020690 A DC Hor Boj Elita
17. Toncar Martin CZE018306 A DC Hor Boj Elita
25. Kišner Antonín CZE028616 A DC Hurricane Adamov
33. Rajtmajer Marek CZE053252 B DC Kameňák Plzeň
13. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
33. Malý Petr CZE009023 B DC Podlesáci Králův Dvůr
65. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
9. Beníšek Karel CZE027317 A Dobří bobři Olomouc
7. Trnka Jiří CZE000700 A Dobří bobři Olomouc
17. Knoll Zdeněk CZE001414 A Fenix Frenštát
33. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
25. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
25. Grygar Lukáš CZE043971 A Gerlich Fulnek
9. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
65. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
49. Čerňan Roland CZE051127 B Horní Bojanovice
17. Janák Martin CZE044986 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
65. Pokluda David CZE048550 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
49. Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina
4. Šebek Ladislav CZE000109 A Kladno
49. Janotka Petr CZE045558 B Kozlovice
25. Buráň David CZE058260 Krasov
17. Zdráhal Jan CZE057195 A Krnov
49. Zámečník Adam CZE042995 A Leninovci Havířov
25. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
25. Kubíček Roman CZE047583 A Medlov
65. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
49. Schmidtová Jana CZE045443 C Peckaři Kokonín
33. Rupík Tibor CZE017662 B Plechovky Pečky
3. Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
5. Symerský David CZE032941 A Pomatenci Hranice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.7.2020 14:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 16.7.2020 14:40:52