Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/78)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák - 1. kolo

16.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 78 | Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
25. Buráň David CZE058260 Krasov
49. Frinta Radek CZE045424 Trutnov
49. Vajdík Tomáš CZE023247 Bruntál
25. Adamec Radek CZE035440 A Gerlich Fulnek
25. Badín Jaroslav CZE000008 A DC Bunda Starý Klíčov
33. Bareš Ondřej CZE029631 A Formanský Dravci Jihlava
9. Beníšek Karel CZE027317 A Dobří bobři Olomouc
33. Beran Stanislav CZE019506 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
65. Buček Pavel CZE049193 A Outsiders Vsetín
33. Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl
2. Drtil Pavel CZE000003 A (Čerti na Ještědu)
33. Dulínek Zdeněk CZE009274 A DC Hor Boj Elita
33. Dvorský Bronislav CZE029180 A AC STAR-ARENA CHODOV
25. Gojný Petr CZE028242 A Žabaři Olomouc
25. Grygar Lukáš CZE043971 A Gerlich Fulnek
7. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
3. Hořín Marek CZE032946 A Pomatenci Hranice
9. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
17. Janák Martin CZE044986 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
33. Javůrek Oldřich CZE029082 A Club Monako v Besedě
49. Kačala Marek CZE047584 A Kaspec Libina
49. Kaňkovský Jaroslav CZE055796 A 26ERS Jihlava
5. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
25. Kišner Antonín CZE028616 A DC Hurricane Adamov
17. Knoll Zdeněk CZE001414 A Fenix Frenštát
25. Kubíček Roman CZE047583 A Medlov
17. Kulišan Jan CZE046152 A ŠK OKO Plzeň
13. Kváčala Tomáš CZE046207 A DC Easy Game
65. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice
13. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
1. Meiner Daniel CZE052326 A ŠK OKO Plzeň
9. Mikuš Milan CZE044706 A ŠK Sušice
65. Mlynek Jiří CZE045608 A Pumáci Jablonec n/N.
49. Moravcová Jana CZE048433 A ŠK Sušice
65. Novák Aleš CZE057474 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
33. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
49. Otřísal Jiří CZE050759 A DC Hor Boj Elita
25. Pecina Vojtěch CZE051824 A Lucky Panthers Liberec
65. Pokluda David CZE048550 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
17. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
17. Pokorný Ladislav CZE006654 A TJ Viktoria Radim
33. Polák Michal CZE046520 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
65. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc
65. Schrom Martin CZE059535 A Bruntál
33. Souček Petr CZE010229 A Stará Sparta Loučovice
33. Stix Martin CZE000539 A Club Monako v Besedě
49. Strouhal Kamil CZE055717 A DC Hor Boj Elita
5. Symerský David CZE032941 A Pomatenci Hranice
13. Ščudla Pavel CZE044609 A Usobrno
4. Šebek Ladislav CZE000109 A Kladno
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.7.2020 13:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.7.2020 13:35:05