Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/98)
  Náhled Tisk Nahoru
Malá RGP dvojice mixy - 1. kolo

16.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 98 | Žebříčků: 0

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
2. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
3. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
3. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
5. Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
Žárský Radovan CZE027020 A Outsiders Vsetín
5. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
5. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
Trnka Jiří CZE032649 A Nikola Kraslice
5. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
9. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice
9. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
9. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
9. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice
9. Kánská Alice CZE054435 B Rychtáři Štít
Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
9. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
Jílek Dušan CZE010763 B SK Senátoři Ostrava
17. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
17. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
17. Fréharová Lenka CZE057354 Jevíčko
Šimon Martin CZE050174 B ŠK Roztoky
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové
Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
17. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
17. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely
17. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
17. Pavlů Veronika CZE051987 Pohodářky z Budvarky J. Hradec
Pavlů David CZE049477 A ŠK Páni z Růže J.Hradec
17. Plchová Olga CZE007026 B Kobry Chornice
Jarolímek Josef CZE039490 A DC Laser České Budějovice
17. Pospíšilová Radka CZE006779 B Black schody Sadská
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
17. Slezáková Iva CZE033591 A Upíři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619 A Trefa "21" Chrudim
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
17. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Fajtlová Gabriela CZE032387 A Las Vegas Jablonec n/N.
Borski Zbyněk CZE034545 A Oštěpaři Liberec
33. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Malý Petr CZE001633 A DEXTEROUS Krásný Les
33. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
33. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
Bogyai Viktor CZE050904 B Zelená Laguna DC Stránčice
33. Javůrková Klára CZE059608 B Komáři Skuteč
Ceral Milan CZE039238 A Savci Hlinsko
33. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
Jetleb Zdeněk CZE033023 C Za Vodou Litomyšl
33. Ledvinová Jiřina CZE025806 A Průšvih Karlovy Vary
Vetchý Tomáš CZE019403 B BOČNÍ VÍTR Lomnice
33. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Šafránek Martin CZE045511 A Darts Boubín Kolín
33. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
Trbušek Jan CZE032100 A Fedor Sokolov
33. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
33. Schmidtová Jana 1971 CZE011313 C Peckaři Kokonín
Černohorský Aleš CZE021801 A Pumáci Jablonec n/N.
33. Špačková Tereza CZE003914 C ŠK Sušice
Kopa Pavel CZE053837 C ŠK Sušice
33. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
33. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
Mülling Jan CZE052281 B Ložisková mafie Pšov
33. Venturová Karolína CZE028028 D DC Ostrov Šebestěnice
Reil David CZE000020 A Prevíti Praha
49. Barošová Kateřina CZE044778 C Experti z Paragrafu Vsetín
Krhovják Zdeněk CZE003049 A Club Monako v Besedě
49. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka
Krejčí Jan 1977 CZE000797 B Rychlý hroty Praha
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 10.12.2018 09:15

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 10.12.2018 09:15:15