Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/114)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice mixy - 1. kolo

16.2.2018 | Hostinné Techtex sport | Dvojice mixy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 114 | Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
2. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
3. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
3. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
5. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
5. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373 A 40+ Trutnov
5. Rollo Marie CZE047230 C Frnďáci Žernovka
Puršl Radek CZE002916 C DC Smrkáči Břežany
9. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140 A Formanský Dravci Jihlava
9. Ondová Andrea CZE035383 B Kašna Vraclav
Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
9. Ptáčková Kateřina CZE043207 Šmoulové z PBL
Dočekal Hynek CZE010533 A DC Prima Česká Skalice
9. Rajmanová Marcela CZE032807 A AHV Strančice
Dvořák Jiří CZE004155 A AHV Strančice
9. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
9. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
Křivka Petr CZE019417 A BOČNÍ VÍTR Lomnice
9. Závorová Markéta CZE052749 A Zákeřňáci DC Praha
Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
17. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
17. Fréharová Lenka CZE057354 Jevíčko
Šimon Martin CZE050174 B ŠK Roztoky
17. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Hlavatá Eliška CZE045772 C (Vichřice z Ještědu)
Zárybnický Michal CZE028829 A Pumáci Jablonec n/N.
17. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice
17. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Veverka František CZE003157 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
17. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
Pitra Jan CZE056158 B DC Šemík Neumětely
17. Macurová Veronika CZE035660 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
17. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
17. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
Peč Tomáš CZE002114 A Fofr Team Duchcov
17. Šebková Petra CZE000073 A DC Máchalové Kladno
Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
17. Tomášková Ilona CZE000600 C ŠK West Club Litice
Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
17. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
33. Barošová Kateřina CZE044778 C Experti z Paragrafu Vsetín
Krhovják Zdeněk CZE003049 A Club Monako v Besedě
33. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
33. Chudárková Drahomíra CZE059526 B Twister Kroměříž
Chudárek Michal CZE059525 B Twister Kroměříž
33. Cihelková Martina CZE024118 A Zelená Laguna DC Stránčice
Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Fajtlová Gabriela CZE032387 A Las Vegas Jablonec n/N.
Borski Zbyněk CZE034545 A Oštěpaři Liberec
33. Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593 D Upíři Hradec Králové
Slezák Jiří CZE036404 D Upíři Hradec Králové
33. Husárová Petra CZE054081 D ŠK Hrášci Klatovy
Hrach Filip CZE036481 C ŠK Hrášci Klatovy
33. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
Řezníček Zdeněk CZE034336 A Formani Duchcov
33. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
Krejčí Jan 1975 CZE046641 B ŠK Bořeň Bílina
33. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
Stárek Stanislav CZE050905 B Zelená Laguna DC Stránčice
33. Koňaříková Daniela CZE034909 A Outsiders Vsetín
Žárský Radovan CZE027020 A Outsiders Vsetín
33. Kovářová Lenka CZE047806 B Za Vodou Litomyšl
Jetleb Zdeněk CZE033023 C Za Vodou Litomyšl
33. Kozlová Michaela CZE000070 A ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597 A Outsiders Vsetín
33. Langhansová Nikola CZE058153 Saloon Brandýs nad Labem
Valach Ján CZE022346 B BRILLIANT DARTS Praha
33. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha
33. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců
Kalina Tomáš CZE052865 C Jiskra Jindřichův Hradec
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.12.2018 23:58

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 11.12.2018 23:58:35