Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/71)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy

27.9.2013| Králíky Kulturní dům| Dvojice mixy| Dvojic: 71| Žebříčků: 4

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
2.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Spálenský Josef CZE007623AŠK Maséři Hradec Králové
3.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
3.Veselá Marcela CZE000199DDC Vrtule XXL Hradec Králové
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
5.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
5.Drtilová Lenka CZE000010Mladé Buky
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
5.Madejová Vlasta CZE022510ASněženka a Machři Hořice
Madej Miroslav CZE021978ASněženka a Machři Hořice
5.Pohanková Lenka CZE019019Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
9.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
9.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
9.Nykodemová Petra CZE029355BAkademie DC Praha
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
9.Pilnáčková Kateřina CZE039323BCihláři Žatec
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
9.Prokýšková Eva CZE000023Klub AJETO z.s. Praha
Prokýšek Karel CZE000100ASgt. Pepik's Band Praha
9.Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
9.Spurná Vlasta CZE001052COlomoučtí vlci
Šroubek Pavel CZE000047ABuldok Unčovice
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Peč Tomáš CZE002114AFofr Duchcov
17.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
17.Březinová Petra CZE008314CŠK Střelky Veltruby
Lorenc Martin CZE008396CŠK Střelky Veltruby
17.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Malý Petr CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
17.Javorková Petra CZE039499CJen tak Slavošovice
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Kačenová Alžběta CZE020831CŠK Panapr Praha
Kačena Ondřej CZE029346CŠK Panapr Praha
17.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
17.Kučerová Jaroslava CZE035683DHerberk 3D Plzeň
Šlajs Marek CZE006079CŠK VŠ Asfaltéři Plzeň
17.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Glogovský František ml. CZE000085BMostecký Most
17.Sukupová Jana CZE036070CŠK Střelky Veltruby
Navrátil Vladimír CZE018611BBraStr Kohoutovice
17.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Andráško Milan CZE032103ADC Žíla Chodov
17.Zálabská Iva CZE000095Mladé Buky
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
33.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Šťastný Martin CZE014066BRacek B52 Karlovy Vary
33.Brandejsová Hana CZE043689Častolovice
Brandejs Aleš CZE022858AThe Badgers Kostelec n/O
33.Bruská Iveta CZE002191BEsa z Espresa Nové Město pod Smrkem
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Cejzlarová Jitka CZE000156BTrutnov
Cejzlar Pavel CZE000141CŽraloci z Bazénu Pec p. S.
33.Časnochová Vlasta CZE010503Čadca
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Čiháčková Martina CZE035633U Huberta Hradec Králové
Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
33.Doudová Šárka CZE004251BPřerov
Mačák Zdeněk CZE020024Hněvotín
33.Fišerová Kateřina CZE045850Chrudim
Plítek Ondřej CZE004207AKlášterní Mniši Slatiňany
33.Geršlová Kristýna CZE040332
Žáček Jan CZE036815
33.Hergethová Jana CZE025805Karlovy Vary
Mrenica Jan CZE032271BOggy a Škodíci Ostrov
33.Kadlecová Andrea CZE044072Fulnek
Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
33.Katrenová Nela CZE003498DŠK Střelky Veltruby
Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
33.Kočí Iveta CZE042197Šlapanice
Kočí Milan CZE041470Šlapanice
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Amler Vladimír CZE001999Praha 9
33.Kolářová Jiřina CZE024578DKopeček Děčín
Kolář Libor CZE024498DKopeček Děčín
33.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Komora Martin CZE007077AZippo team Štít
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Zvelebil Václav CZE003797Praha 4
33.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Čožík Karel CZE000526BKoloušci od Jelena Vidnava
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 12:35:16
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement