Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/163)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice muži (DKO)

27.4.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Dvojice muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 163 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Sedlák Vítězslav CZE037330 A DC Mustang Bar
Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
2. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
4. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
5. Mašek Alexander CZE016972 A 40+ Trutnov
Ulrich Michal CZE045078 A DC Prima Česká Skalice
5. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007 A Ložisková mafie Pšov
7. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
Povolný Karel CZE000663 A 40+ Trutnov
7. Souček Petr CZE010229 A Stará Sparta Loučovice
Chomout Jaroslav CZE003446 A Olympia Tábor
9. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
9. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
9. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
Zdráhal Jan CZE057195 A Krnov
13. Adámek Vladimír CZE000657 A Kaspec Libina
Skopalík Zbyněk CZE004213 A Bruntál
13. Černý Milan CZE015453 A Sgt. Pepik's Band Praha
Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
13. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
13. Kristin Luděk CZE000128 A Olympia Tábor
Vodrážka Stanislav CZE000519 A Olympia Tábor
17. Andráško Milan CZE032103 A DC ŽÍLA CHODOV
Sienko Milan CZE001656 A DC ŽÍLA CHODOV
17. Bordáč Jan CZE000329 A Torres Team Rožmitál
Kub Martin CZE020948 A Candát Vodňany
17. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
Popelka Martin CZE000373 A DEXTEROUS Krásný Les
17. Kalaš Lukáš CZE000146 A Tequila Hrádek nad Nisou
Ráž Marek CZE054589 A Démoni Chotyně
17. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
Bauer Pavel CZE061707 A Maníci Frýdek-Místek
17. Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice
17. Vymlátil Robert CZE037711 A U Anděla Prostějov
Tomeček Jakub CZE052964 B U Anděla Prostějov
17. Záruba David CZE038712 A (Ložisková mafie Pšov)
Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov
25. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
Ščudla Pavel CZE044609 A DC Mustang Brno B Němčice
25. Bocko Petr CZE023664 A DC Brooklyn Havířov
Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
25. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
25. Jílek Dušan CZE010763 A Dream team Ostrava
Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
25. Kraus Jan CZE006700 A Sněženka a Machři Hořice
Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
25. Kuric Robert CZE000016 A 40+ Trutnov
Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
25. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
Šebesta Filip CZE035999 A DC Mustang Bar
25. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
Dedek Dušan CZE000112 A Gerlich Fulnek
33. Andrle Jan CZE059955 D Devastators Brno
Šrámek Jiří CZE063218 Devastators Brno
33. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov
Ševčík Radek CZE017361 A Diesláci Proboštov
33. Cerman Aleš CZE057262 B U Péci Jablonec nad Nisou
Stehlík Libor CZE051957 A U Péci Jablonec nad Nisou
33. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov
33. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
Kounovský Michal CZE058052 B AC STAR-ARENA CHODOV
33. Hránek Pavel CZE019815 A Scorpions Plzeň
Svoboda Miroslav CZE011392 A Scorpions Plzeň
33. Krtička Luboš CZE000257 A Scorpions Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
33. Marek Vladimír CZE030454 C T.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
Červenka Michal CZE021517 C T.U.P.Ý Vltava Č. Budějovice
33. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
Pecina Petr CZE018982 A Trosky Litomyšl
33. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice
Mikeš Jan CZE051377 C Zelená Laguna DC Stránčice
33. Suchý Patrik CZE033778 A Devastators Brno
Merna Jiří CZE059954 D Devastators Brno
33. Šafránek Martin CZE045511 A Korunky Kolín
Černý Ondřej CZE056199 D Darts Boubín Kolín
33. Šimůnek Michal CZE011432 A DC Dřeváci Strakonice
Tipka Václav CZE043919 A DC Dřeváci Strakonice
33. Vaisar Zdeněk CZE014228 A Pivaři Habřina
Seifert Miroslav CZE057490 A Pivaři Habřina
33. Vondrák Petr CZE046414 C Šipkový klub Ludvíkov
Babuka Lukáš CZE030381 A Šipkový klub Ludvíkov
33. Vosika Radek CZE050285 B Torres Team Rožmitál
Granov Michal CZE053458 B Metráčci České Budějovice
49. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
49. Chýlek Jiří CZE002219 B Darts club Tichá
Zeman Dušan CZE045554 B Kozlovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.8.2019 11:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.8.2019 11:30:20