Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/58)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy (DKO)

27.4.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 58| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
2.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
Feklová Denisa CZE055875AŠK Zahrádkáři Stod
3.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
4.Vojtková Blanka CZE000027AŽL CATS Brno
Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
5.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Sobotková Eva CZE035591BKlikaři Litovel
5.Chládková Lucie CZE047073CKlub 44 Liberec
Nasková Dagmar CZE000326AKlub 44 Liberec
7.Samlerová Michaela CZE048405BDragonflies Liberec
Skoumalová Jaroslava CZE052805Mladá Boleslav
7.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
9.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Teichnerová Kateřina CZE045221BŠK AJETO Praha
9.Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
9.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
9.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
13.Andrášková Klára CZE036437ARacek B52 Karlovy Vary
Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
13.Filipíková Petra CZE047771BŠK Panapr Praha
Dlouhá Barbora CZE060521C
13.Křepelková Simona CZE048773Super Ženy České Budějovice
Grygarová Vendula CZE057732BGerlich Fulnek
13.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
17.Beutelová Lenka CZE019261BUničov
Rážová Zuzana CZE050312ARebel Olomouc
17.Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha
17.Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
Blažková Jarmila CZE047935CDC Vandals Blansko B
17.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
17.Pachtová Adéla CZE055615AU Huberta Hradec Králové
Šildbergerová Kateřina CZE059131ASeverní vítr Hradec Králové
17.Schejbalová Margarita CZE057469CDvůr Králové n. L.
Marksová Blanka CZE003507CŠK Gambáč Mělník
17.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
25.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
25.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
25.Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
25.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín
Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
25.Kunčar Klára CZE061224BCerberos Netín
Frühaufová Marcela CZE039792ADragon Darts Jihlava
25.Melicharová Nicol CZE056427Velký Třebešov
Melicharová Nela CZE057628Velký Třebešov
25.Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
25.Němcová Tereza CZE028638BU Ajšíra Studnice
Novotná Iva CZE046685CŠK Ambiente 2000 Pardubice
33.Danišová Leona CZE059049CStar team by Laso
Tichá Martina CZE054116AŠilingrák Team Brno
33.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Denisa CZE056395DVelký Třebešov
33.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
33.Hofmanová Jitka CZE044079ADC Prima Česká Skalice
Horká Alena CZE053232CÚpice
33.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
33.Klašková Lenka CZE009962DČajda Kuřim
Ráčková Kristýna CZE052154DČajda Kuřim
33.Kozlová Kateřina CZE033162DŠilingrák Team Brno
Kvasničková Marcela CZE059986CŠK Gladiátoři Stříbro
33.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice
Pokorná Bronislava CZE056495BŠK OKO Plzeň
33.Mašková Jana CZE000414Mnichovice
Veruňáková Veronika CZE047143BNo Men Prostějov
33.Nagelová Denisa CZE050389BJestřábi Ostrava
Michenková Eva CZE035734BJestřábi Ostrava
33.Prokopcová Martina CZE046509DHaFani Trutnov
Čílová Helena CZE055338Chroustov
33.Schořová Barbora CZE059755CŠK Chřestýšovci Plzeň
Bolek Miluše CZE052325BVSB Bolevec Plzeň
33.Šikolová Šárka CZE055144AGripeni Liberec
Kobrová Vrbová Karolína CZE022014BPiráti z Ruprechtic
33.Takácsová Danuše CZE052915DLožisková mafie Pšov
Hantlová Kateřina CZE046059DLožisková mafie Pšov
33.Tancošová Štěpánka CZE053580BGrófky Dubičné
Lukšová Šárka CZE053629CHobiti České Budějovice
33.Vosiková Sandra CZE051478BDo roka a do dne J.Hradec
Granovová Eliška CZE054735CPohodářky z Budvarky J. Hradec
49.Fryaufová Monika Josefína CZE060442DVetřelci Litomyšl
Vágnerová Alena CZE051526BGumítci Pardubice
49.Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 2.12.2020 06:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 2.12.2020 06:57:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement