Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/58)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP dvojice ženy (DKO)

27.4.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Dvojice ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Dvojic: 58 | Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
Rajmanová Marcela CZE032807 A ŠK Kyklop Praha
2. Hergetová Monika CZE031649 A Proti proudu Praha
Feklová Denisa CZE055875 D ŠK Zahrádkáři Stod
3. Košťálová Eva CZE000210 A Fekobe Pilníkov
Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK
4. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
Horská Lenka CZE015519 A DC ALEX SOKOLOV
5. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
Sobotková Eva CZE035591 A Pohodáři z Knihovny Olomouc
5. Chládková Lucie CZE047073 C Klub 44 Liberec
Nasková Dagmar CZE000326 B Klub 44 Liberec
7. Samlerová Michaela CZE048405 A Dragonflies
Skoumalová Jaroslava CZE052805 Mladá Boleslav
7. Uhříčková Lenka CZE000282 A (TJ Baník Žacléř)
Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
9. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
9. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
9. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
Tvrdíková Miroslava CZE000727 C DC Smrkáči Břežany
9. Ondová Andrea CZE035383 Vysoké Mýto
Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
13. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
Dlouhá Barbora CZE060521 D JZD Praha
13. Křepelková Simona CZE048773 A Olympia Tábor
Grygarová Vendula CZE057732 B Gerlich Fulnek
13. Minaříková Klára CZE036437 A RACEK B52 K.VARY
Havlíková Andrea CZE053465 B Sea Bowling Medáci Karlovy Vary
13. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
17. Beutelová Lenka CZE019261 C Uničov
Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc
17. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
Venclová Ludmila CZE000778 ŠK AJETO Praha
17. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
Blažková Jarmila CZE047935 C DC Vandals Blansko B
17. Křístková Denisa CZE052833 B Řízci z Výškovic
Křístková Svatava CZE057622 C Řízci z Výškovic
17. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Pachtová Adéla CZE055615 B U Huberta Hradec Králové
Šildbergerová Kateřina CZE059131 C Severní vítr Hradec Králové
17. Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L.
Marksová Blanka CZE003507 C ŠK Gambáč Mělník
17. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka
Vinklárková Gertruda CZE060764 Zlín
25. Buchtová Klára CZE061224 B Cerberos Velké Meziříčí
Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
25. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797 A Vsetínské štičky
25. Komorová Dagmar CZE000653 A Zippo team Štít
Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
25. Kopecká Aneta CZE052881 A Tajfun Darts Havlíčkův Brod
Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
25. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
Šmudlová Romana CZE014036 B Hamerské kladivo
25. Melicharová Nicol CZE056427 Velký Třebešov
Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
25. Michálková Michaela CZE052185 C Bastards DC Praha
Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
25. Němcová Tereza CZE028638 B Kocouři Moravany
Novotná Iva CZE046685 C Shadow Darts Pardubice
33. Danišová Leona CZE059049 C Darts team Houpačka Brno
Tichá Martina CZE054116 B Šilingrák Team Brno
33. Formanová Monika CZE056394 C ŠK Medvědi Velký Třebešov
Formanová Denisa CZE056395 D Velký Třebešov
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
33. Hofmanová Jitka CZE044079 B DC Prima Česká Skalice
Horká Alena CZE053232 D Klikaři z Podskalky Úpice
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
33. Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim
Ráčková Kristýna CZE052154 D Čajda Kuřim
33. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci
Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro
33. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 B ŠK BSOD 334 01 Přeštice
Pokorná Bronislava CZE056495 C ŠK OKO Plzeň
33. Mašková Jana CZE000414 Mnichovice
Veruňáková Veronika CZE047143 B No Men Prostějov
33. Nagelová Denisa CZE050389 Jestřábi Ostrava
Michenková Eva CZE035734 B Jestřábi Ostrava
33. Prokopcová Martina CZE046509 D Prosečné
Čílová Helena CZE055338 Chroustov
33. Schořová Barbora CZE059755 C ŠK Chřestýšovci Plzeň
Bolek Miluše CZE052325 B VSB Bolevec Plzeň
33. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec
Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 C Piráti z Ruprechtic
33. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov
Hantlová Kateřina CZE046059 C Ložisková mafie Pšov
33. Tancošová Štěpánka CZE053580 C Hotel Hobit České Budějovice
Lukšová Šárka CZE053629 Hotel Hobit České Budějovice
33. Vosiková Sandra CZE051478 B Do roka a do dne J.Hradec
Nováková Eliška CZE054735 Hotel Hobit České Budějovice
49. Fryaufová Monika Josefína CZE060442 D Vetřelci Litomyšl
Vágnerová Alena CZE051526 B Na Palubě Pardubice
49. Koncerová Kateřina CZE022502 A Slavičín
Malíšková Veronika CZE028897 B No Men Prostějov
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2019 19:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.10.2019 19:41:29