Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/332)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP muži (DKO)

27.4.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 332 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
2. Houdek Tomáš CZE058857 A Olympia Tábor
3. Šildberger Michal CZE040063 A ŠK Maséři Hradec Králové
4. Linhart David CZE000099 A Fofr Team Duchcov
5. Grillo Milan CZE019534 A AC STAR-ARENA CHODOV
5. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
7. Klika Josef CZE012691 A ŠK Maséři Hradec Králové
7. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
9. Křepelka Čestmír CZE000621 A Olympia Tábor
9. Procházka Jaroslav CZE000025 A Zelená Laguna DC Stránčice
9. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
9. Vacek Václav CZE005070 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
13. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
13. Král Marek CZE053282 A DC Mustang Brno B Němčice
13. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
13. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
17. Čámský Petr CZE058417 Humpolec
17. Dostálek Stanislav CZE008327 A Zákeřňáci DC Praha
17. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
17. Eisner Josef CZE047034 A Darts Club Přibyslav
17. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
17. Kalaš Lukáš CZE000146 A Tequila Hrádek nad Nisou
17. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Milo Jakub CZE040577 A Olympia Tábor
25. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
25. Čavajda Dominik CZE043803 A U Ajšíra Studnice
25. Doležal Michal CZE001016 A ŠK Maséři Hradec Králové
25. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
25. Kremser Jiří CZE024559 A TJ Dušejov 2000
25. Pavlík Radim CZE000419 A Gerlich Fulnek
25. Skopalík Zbyněk CZE004213 A Sharks Olomouc
25. Vozábal Jaroslav CZE000541 A DC 90210 Prachatice
33. Buchlovský Marcel CZE016480 A Bullovci Křenovice A
33. Frankel Benjamin CZE036525 A Ložisková mafie Pšov
33. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty
33. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
33. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
33. Kašpar Jakub CZE008157 A Kaspec Libina
33. Kuchta Vladimír CZE001510 A Trosky Litomyšl
33. Mička Tomáš CZE019336 A Darts La Putica Prostějov
33. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Moser Michal CZE000118 A Sněženka a Machři Hořice
33. Puharič Petr CZE043225 C JZD Praha
33. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most
33. Šmrha Jan CZE000448 A ŠK OKO Plzeň
33. Štefl Dominik CZE030844 A Černý Sup Starý Rokytník
33. Tunkiv Štepan CZE050379 A Průšvih Karlovy Vary
33. Ungermann Petr CZE016194 A Plechová Pacov
49. Bašný David CZE016236 A DC Mustang Brno B Němčice
49. Fořt David CZE001074 A Scorpions Plzeň
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 15:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 15:47:32