Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/146)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice muži

26.11.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 146| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
2.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
3.Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
3.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
5.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
5.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
Ščudla Pavel CZE044609ADC Knajp Riders Letovice
5.Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
Řezníček Zdeněk CZE034336AU Havlů pension Třebenice
5.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
9.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
Kočík Michal CZE001176ADC Mustang Bar
9.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
9.Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
9.Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
9.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
9.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
9.Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
9.Přibyl Pavel 1971CZE000066AŠK Modřice
Beránek Richard CZE002913AŠK Popovice
17.Bocko Petr CZE023664ADC Brooklyn Havířov
Veselý Roman CZE022338CBingo Bohumín
17.Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Filip Radovan CZE000273Vsetín
Macháček Martin CZE054326AOutsiders Vsetín
17.Frélich Jiří CZE016835BDC Žíla Chodov
Valenta Petr CZE006691AFofr Duchcov
17.Granov Radek CZE001597BŠvejci České Budějovice
Herda Jan CZE038125České Budějovice
17.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
17.Král Marek CZE053282ABrno
Procházka Michal CZE011249ADC Knajp Riders Letovice
17.Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
17.Malinský Josef CZE001347ASavci Hlinsko
Severýn Pavel CZE000203ASavci Hlinsko
17.Pidima Petr CZE010151AU Ajšíra Studnice
Vašulín Miloš CZE045567AU Ajšíra Studnice
17.Rak Petr CZE026566AKlub 44 Liberec
Kain Roman CZE029614AKlub 44 Liberec
17.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
17.Sládek Petr CZE024496AŠK OKO Plzeň
Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
17.Škůrek Zdeněk CZE000188ACrazy České Budějovice
Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
17.Tomáš Zdeněk CZE007633ATJ Viktoria Radim
Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
17.Zmrzlý Lukáš CZE019502ANikola Kraslice
Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
33.Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
33.Balej Josef CZE038406BStefanplus Brno
Willmann Miloš CZE018108BStefanplus Brno
33.Bártl David CZE001696ATajfun Darts Havlíčkův Brod
Brůna Jiří CZE002020ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Buček Pavel CZE049193AOutsiders Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
33.Buřič Jan CZE000639BŠK Plzeňka Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
33.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Půža Richard CZE027791A26ERS Jihlava
33.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
33.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
Šeba Martin CZE000559ADC Hurricane Adamov
33.Fürst Václav 1989CZE005826AŠK PAST Nezvěstice
Fürst Václav 1966CZE000463BDarts Club Holoubkov
33.Gaži Martin CZE049428AGoldstar Nové Město pod Smrkem
Vondrák Petr CZE046414AGoldstar Nové Město pod Smrkem
33.Kačala Marek CZE047584Medlov
Hladík Jiří CZE050991CMolly Darts Club
33.Konůpka Miloslav CZE049900CLaziwood Lazinov
Hloušek Petr CZE027874CLaziwood Lazinov
33.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
33.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
33.Kubíček Roman CZE047583Medlov
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
33.Lexa Petr CZE023169ATJ Viktoria Radim
Červinka Pavel CZE002976ATJ Viktoria Radim
33.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
Janák Martin CZE044986AHrozný střelci Frýdek-Místek
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 25.2.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 26.2.2021 01:25:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement