Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/397)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži

25.11.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 397| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
2.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Humpula František CZE040919Krnov
5.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
5.Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
5.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
9.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
9.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
9.Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
9.Réda Martin CZE000437Adamov
9.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
9.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
9.Šmejda Michal CZE001960AZa Vodou Litomyšl
17.Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
17.Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
17.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
17.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
17.Doležal Michal CZE001016AÚjezd
17.Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
17.Hlaváček Jan CZE000240Příbram VII
17.Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Mráz Zdeněk CZE029516ADC 90210 Prachatice
17.Nárožný Vladimír CZE002589CAlejak Sokec Boskovice
17.Souček Petr CZE010229BDC Rožmitál na Šumavě
17.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
17.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
17.Zábranský Simon CZE011623AHrozen Ploskovice
33.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
33.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Dedek Dušan CZE000112Ostrava-Zábřeh
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
33.Ištvánek Jiří CZE002048ASPS Hradecká Žízeň
33.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
33.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
33.Kišner Antonín CZE028616ADC Hurricane Adamov
33.Klika Josef CZE012691ATruhles Hradec Králové
33.Konečný Bedřich CZE035519Konice
33.Koníček Josef CZE017843CRatata Hospříz
33.Král Vratislav CZE038786ADC Gepardi Karlovy Vary
33.Machek David CZE000401CPBL 45 Brno
33.Meiner Daniel CZE052326BŠK Posterguys OKO Plzeň
33.Mňuk Miroslav CZE000695A40+ Trutnov
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Petřík Jan CZE002604BDarts Club Holoubkov
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 14.4.2024 00:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 14.4.2024 01:04:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement