Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/397)
 NáhledTiskNahoru
MČR muži

25.11.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 397| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
2.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
3.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
5.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
5.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
5.Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
5.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
9.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
9.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
9.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
9.Réda Martin CZE000437ADC HORNETS Adamov
9.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
9.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
9.Šmejda Michal CZE001960ATrosky Litomyšl
17.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
17.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
17.Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
17.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
17.Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
17.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
17.Hlaváček Jan CZE000240ADC Qýčepu Příbram
17.Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
17.Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
17.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Mráz Zdeněk CZE029516ADC 90210 Prachatice
17.Nárožný Vladimír CZE002589ADC Knajp Riders Letovice
17.Souček Petr CZE010229AStará Sparta Loučovice
17.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
17.Vinárek René CZE009173ASupi Dolní Benešov
17.Zábranský Simon CZE011623ARed Hornets Litoměřice
33.Buřič Jan CZE000639AŠK Plzeňka Praha
33.Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Dedek Dušan CZE000112AGerlich Fulnek
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
33.Ištvánek Jiří CZE002048BSPS Hradecká Žízeň
33.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
33.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
33.Kišner Antonín CZE028616ADC Hurricane Adamov
33.Klika Josef CZE012691AŠK Maséři Hradec Králové
33.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
33.Koníček Josef CZE017843BRatata Hospříz
33.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
33.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
33.Machek David CZE000401AŠmoulové z PBL
33.Meiner Daniel CZE052326AŠK OKO Plzeň
33.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 28.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 28.11.2020 09:24:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement