Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/117)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR ženy

25.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 117 | Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
2. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
3. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
5. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
5. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka B
5. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
9. Abadžievová Markéta CZE000088 A BraStr Kohoutovice
9. Bělobrádková Hana CZE021115 A ŠK Maséři Hradec Králové
9. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
9. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
9. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
9. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
9. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
9. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
17. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
17. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
17. Beutelová Lenka CZE019261 Uničov
17. Dvořáková Šárka CZE020882 A Do roka a do dne J.Hradec
17. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
17. Horská Lenka CZE015519 A Twister Kroměříž
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
17. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
17. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
17. Mariničová Eva CZE054039 B Kosatky České Budějovice
17. Nehasilová Diana CZE002930 C AC STAR-ARENA CHODOV
17. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
17. Svánovská Jitka CZE052015 D DC Pivárna Sloup A
17. Tonarová Vladimíra CZE059439 Příbram
17. Zatloukalová Ilona CZE025533 C Rytíři Ostrava
33. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
33. Chudárková Zdeňka CZE003195 C Tsunami Vsetín
33. Dbalá Dagmar CZE003520 D Běsnící pávové Kladno
33. Domáčková Karolína CZE054453 D OGGY A ŠKODÍCI OSTROV
33. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
33. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
33. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov
33. Kozlová Kateřina CZE033162 D DC Kolečko Majťáci
33. Křupalová Andrea CZE045183 C Pixely Vsetín
33. Kuchařová Iveta CZE047655 D Popelka Team
33. Malinovská Markéta CZE032293 A Pohodáři Praha
33. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
33. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
33. Mrňková Markéta CZE000111 A Olomoučtí orli
33. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
33. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team
33. Propílková Iva CZE055585 D Zziboni Cvrčovice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2018 03:56

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 15.12.2018 03:56:28