Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/65)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR Cricket & Nat. Open EDU ženy

24.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 65 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Gregůrková Alena CZE000011 A ŠK Republika Úpice
2. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
3. Komorová Dagmar CZE000653 A Kosako Konárovice
3. Vojtková Blanka CZE000027 A ŽL CATS Brno
5. Knapová Lada CZE028317 A DEXTEROUS Krásný Les
5. Kuběnová Marcela CZE029709 A Big Crash Velká Kraš
5. Slouková Ivana CZE033508 A AC STAR-ARENA CHODOV
5. Votavová Anna CZE054375 B (Jen Tak Libín)
9. Barešová Lucie CZE030955 A Světlá nad Sázavou
9. Hergetová Monika CZE031649 A Dart's Ladies Praha
9. Jakoubková Ivana CZE043108 A Black Death Jindřichův Hradec
9. Pelíšková Tereza CZE051191 A DC Vandals Blansko
9. Rážová Zuzana CZE050312 B Sport Bar Slovan Šternberk
9. Štroblová Veronika CZE046043 A Průšvih Karlovy Vary
9. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha
9. Veselá Veronika CZE024672 B ŠK Bejvávalo Brno
17. Baťhová Helena CZE000524 A Jirkov
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
17. Jindrová Kateřina CZE033128 B Hrozen Ploskovice
17. Korčáková Renáta CZE012799 A STS Moskovice Praha
17. Kosařová Pavlína CZE024451 C Trutnov
17. Košťálová Eva CZE000210 B Fekobe Pilníkov
17. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno
17. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
17. Liptáková Lenka CZE000887 A Snipers Brno
17. Moravcová Jana CZE048433 C Průšvih Karlovy Vary
17. Nečasová Kristýna CZE039263 C DC Easy Game B
17. Nová Tereza CZE000770 A BRILLIANT DARTS Praha
17. Novotná Petra CZE035971 D Popelka Team
17. Pekařová Alice CZE050148 D DC Easy Game B
17. Radová Karla CZE000873 B Oceloti Most
17. Schmidtová Jana CZE045443 B Peckaři Kokonín
33. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
33. Chládková Lucie CZE047073 C Peckaři Kokonín
33. Coufalová Kateřina CZE000136 ŠK AJETO Praha
33. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most
33. Eigelová Vlasta CZE051910 C DC Speed Flies Kostelec nad Labem
33. Gabrišková Bára CZE042201 A Průšvih Karlovy Vary
33. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
33. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
33. Ilenčíková Jana CZE000062 A MANDL Klub Žatec
33. Jochová Ingrid CZE049516 A Ex na Ex
33. Koháková Ivana CZE027892 B ŠK AJETO Praha
33. Kopalová Petra CZE054674 Saloon Brandýs nad Labem
33. Krumerová Vlasta CZE059346 Kostelec
33. Křupalová Andrea CZE045183 C Pixely Vsetín
33. Ledvinová Pavla CZE030107 A RACEK B52 K.VARY
33. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
33. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov
33. Michalková Ilona CZE001855 C ŠK Střelky Veltruby
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.12.2018 00:17

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 12.12.2018 00:17:35