Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/176)
  Náhled Tisk Nahoru
MČR Cricket & Nat. Open EDU muži

24.11.2017 | Žďár nad Sázavou Dům kultury | Jednotlivci muži | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 176 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Sedláček Karel CZE000119 A 40+ Trutnov
2. Drtil Pavel CZE000003 A 40+ Trutnov
3. Hoffmann Martin CZE000022 A Sgt. Pepik's Band Praha
3. Poklop Karel CZE021006 A ŠK Řenčováci Řevničov
5. Barbořák Daniel CZE015819 A Gerlich Fulnek
5. Holík Jiří CZE001293 A TJ Sparta Úpice
5. Lutišan Štefan CZE039047 A AHV Strančice
5. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
9. Dlab Josef CZE000097 A 40+ Trutnov
9. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
9. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most
9. Král Vratislav CZE038786 A Nikola Kraslice
9. Pech Jaroslav CZE000331 A Formani Duchcov
9. Písek David CZE046265 A DC Mustang Bar
9. Sedlák Vítězslav CZE037330 A Gerlich Fulnek
9. Zajíc Jan CZE051481 C Arsenal Most
17. Brejcha Jiří CZE000268 A Scorpions Plzeň
17. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
17. Davídek Antonín CZE020062 A 40+ Trutnov
17. Dobrovolný Miroslav CZE025635 A DC Hurricane Adamov
17. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
17. Horák Jan CZE023812 A Olympia Tábor
17. Hrtoň Kamil CZE053486 B Kaspec Libina
17. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
17. Kohut Vlastimil CZE016987 A Trosky Litomyšl
17. Kysilka Ondřej CZE003828 A TJ Viktoria Radim
17. Mašek Alexander CZE016972 A ŠK Maséři Hradec Králové
17. Ondo Michal CZE001787 A Ložisková mafie Pšov
17. Pavlík Radim CZE000419 B DC Profin Orlová
17. Petera Ondřej CZE000182 B DC Prima Česká Skalice
17. Sviták Pavel CZE000026 A DC Laser České Budějovice
17. Zmrzlý Lukáš CZE019502 A Nikola Kraslice
33. Abadžiev Richard CZE000702 A Rakol Brno
33. Benda Lukáš CZE026430 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
33. Benecký Roman CZE036936 A 40+ Trutnov
33. Brůžek Jan CZE052173 A ŠK Strmeň Popovice
33. Čábelka Jan CZE005285 B ŠK Těmice
33. Fiala Petr CZE030729 A Nikola Kraslice
33. Fridrich Vladan CZE015650 A Fofr Team Duchcov
33. Gojný Petr CZE028242 A Žabaři Olomouc
33. Jakel Tomáš CZE026681 B Panteři Drahotuše
33. Jirkal Pavel CZE000154 A Zákeřňáci DC Praha
33. Konečný Bedřich CZE035519 A DC HORNETS Adamov
33. Kubíček Roman CZE047583 A DRaci Nová Hradečná
33. Lukavský Martin CZE000688 B Nepřátelé bobří hráze Praha
33. Matějíčný Radek CZE009463 A Trosky Litomyšl
33. Meiner Daniel CZE052326 B ŠK OKO Plzeň
33. Moravec Jiří CZE008407 A Sgt. Pepik's Band Praha
33. Nedó David CZE049959 B Sport club 1930 Praha
33. Pašta Petr CZE000041 A ŠK Maséři Hradec Králové
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2018 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2018 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2018 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 13.12.2018 23:38

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2018 Unie šipkových organizací dne 13.12.2018 23:38:23