Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/176)
 NáhledTiskNahoru
MČR Cricket & Nat. Open EDU muži

24.11.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Jednotlivci muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 176| Žebříčků: 8

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Sedláček Karel CZE000119A40+ Trutnov
2.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
3.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
5.Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
5.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
5.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
5.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
9.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
9.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
9.Kalášek Jiří CZE045745AKanec Most
9.Král Vratislav CZE038786AAC Star-Arena Chodov
9.Pech Jaroslav CZE000331AFormani Duchcov
9.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
9.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
9.Zajíc Jan CZE051481AMagistři Duo Most
17.Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
17.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Dobrovolný Miroslav CZE025635ADC Hurricane Adamov
17.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
17.Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
17.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
17.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Kohut Vlastimil CZE016987ATrosky Litomyšl
17.Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
17.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
17.Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
17.Pavlík Radim CZE000419AGerlich Fulnek
17.Petera Ondřej CZE000182ANámořníci z Paluby Dvůr Králové
17.Sviták Pavel CZE000026AStřelci Český Krumlov
17.Zmrzlý Lukáš CZE019502ANikola Kraslice
33.Abadžiev Richard CZE000702ARakol Brno
33.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Benecký Roman CZE036936A40+ Trutnov
33.Brůžek Jan CZE052173AŠK Popovice
33.Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
33.Gojný Petr CZE028242AŽabaři Olomouc
33.Jakel Tomáš CZE026681APanteři Hranice
33.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
33.Konečný Bedřich CZE035519ADC HORNETS Adamov
33.Kubíček Roman CZE047583AMedlov
33.Lukavský Martin CZE000688BNepřátelé bobří hráze Praha
33.Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl
33.Meiner Daniel CZE052326AŠK OKO Plzeň
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
33.Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
33.Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 29.11.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 29.11.2020 11:21:32
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement