Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/107)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační RGP ženy (DKO)

27.4.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Jednotlivci ženy | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráček: 107 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Křístková Denisa CZE052833 A Řízci z Výškovic
2. Sedláčková Jana CZE047936 A DC Bejvávalo U Kolečka
3. Feklová Denisa CZE055875 A ŠK Zahrádkáři Stod
4. Nasková Dagmar CZE000326 A Klub 44 Liberec
5. Formanová Monika CZE056394 A ŠK Medvědi Velký Třebešov
5. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most
7. Císařová Jitka CZE002445 A Bystřice nad Pernštejnem
7. Tvrdíková Miroslava CZE000727 A DC Smrkáči Břežany
9. Barešová Lucie CZE030955 Světlá nad Sázavou
9. Beutelová Lenka CZE019261 B Uničov
9. Melicharová Nela CZE057628 Velký Třebešov
9. Šmudlová Romana CZE014036 A Hamerské kladivo
13. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina
13. Rážová Zuzana CZE050312 A Rebel Olomouc
13. Šildbergerová Kateřina CZE059131 A Severní vítr Hradec Králové
13. Vosiková Sandra CZE051478 B Do roka a do dne J.Hradec
17. Baťhová Helena CZE000524 Jirkov
17. Hospodářská Barbora CZE045385 A Jen tak Slavošovice
17. Javorková Petra CZE039499 A Jen tak Slavošovice
17. Letková Miroslava CZE000381 B Bažina 4077 Praha
17. Liptáková Lenka CZE000887 A Hamerské kladivo
17. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK
17. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina
17. Uhříčková Lenka CZE000282 B Trutnov
25. Bedrníčková Gabriela CZE046681 A Ježkovy Voči Větrný Jeníkov
25. Davidová Hana CZE001853 A Black Death Jindřichův Hradec
25. Hálová Kateřina CZE020007 A Čertovi švagři Hradec Králové
25. Mašková Magdaléna CZE046153 A Úletáři Hradec Králové
25. Pešinová Lucie CZE021929 B Štamgasti Luže
25. Staňková Michaela CZE054825 B Sousedky České Budějovice
25. Šikolová Šárka CZE055144 A Gripeni Liberec
25. Vráblová Gabriela CZE025797 A A jaj Huslenky
33. Bartošová Monika CZE035130 A Do roka a do dne J.Hradec
33. Benešová Marika CZE006162 A Sport Bar Atláč Přerov
33. Čílová Helena CZE055338 Chroustov
33. Dvorská Klára CZE039296 C DC ŽÍLA CHODOV
33. Filipíková Petra CZE047771 B ŠK Panapr Praha
33. Grygarová Vendula CZE057732 B Gerlich Fulnek
33. Klašková Lenka CZE009962 D Čajda Kuřim
33. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 B Piráti z Ruprechtic
33. Kosařová Pavlína CZE024451 Trutnov
33. Kothánková Simona CZE024680 A ŽL CATS Brno
33. Krieglsteinová Zbyňka CZE043602 A ŠK BSOD 334 01 Přeštice
33. Kulíšková Jana CZE028512 A Rangers Vsetín
33. Mašková Jana CZE000414 Mnichovice
33. Nehasilová Diana CZE002930 A AC STAR-ARENA CHODOV
33. Novotná Iva CZE046685 C Shadow Darts Pardubice
33. Špringerová Zuzana CZE039648 DC Kecky Praha
49. Dlouhá Barbora CZE060521 C
49. Frühaufová Marcela CZE039792 A Dragon Darts Jihlava
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 23:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 6.7.2020 01:51:38