Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/107)
 NáhledTiskNahoru
Nominační RGP ženy (DKO)

27.4.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráček: 107| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
2.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
3.Feklová Denisa CZE055875BDC Zahrádkáři Slavoj Stod
4.Nasková Dagmar CZE000326AKlub 44 Liberec
5.Formanová Monika CZE056394AŠK Medvědi Velký Třebešov
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
7.Císařová Jitka CZE002445Bystřice nad Pernštejnem
7.Tvrdíková Miroslava CZE000727ADC Smrkáči Břežany
9.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
9.Beutelová Lenka CZE019261DPohodáři Olomouc
9.Melicharová Nela CZE057628CŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
13.Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
13.Rážová Zuzana CZE050312BŠternberk
13.Šildbergerová Kateřina CZE059131AŠK Bubo Hradec Králové
13.Vosiková Sandra CZE051478BDo roka a do dne J.Hradec
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
17.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
17.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
17.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
17.Liptáková Lenka CZE000887ASlezští rytíři Karviná
17.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
17.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
17.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
25.Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
25.Davidová Hana CZE001853ABlack Death Jindřichův Hradec
25.Hálová Kateřina CZE020007Čertovi švagři Hradec Králové
25.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové
25.Pešinová Lucie CZE021929AŠtamgasti Luže
25.Staňková Michaela CZE054825ASousedky České Budějovice
25.Šikolová Šárka CZE055144DGripeni Liberec
25.Vráblová Gabriela CZE025797CKlub Karolinka
33.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
33.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
33.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
33.Dvorská Klára CZE039296ADC Žíla Chodov
33.Filipíková Petra CZE047771CThe LegenDarts Praha
33.Grygarová Vendula CZE057732BDC PreDARTors Ostrava
33.Klašková Lenka CZE009962CHezky pěkně Čebín
33.Kobrová Vrbová Karolína CZE022014AOštěpaři Liberec
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
33.Kothánková Simona CZE024680BŽL CATS Brno
33.Krieglsteinová Zbyňka CZE043602AŠK BSOD 334 01 Přeštice
33.Kulíšková Jana CZE028512AOutsiders Vsetín
33.Mašková Jana CZE000414Mnichovice
33.Nehasilová Diana CZE002930CAC Star-Arena Chodov
33.Novotná Iva CZE046685AŠK Ambiente 2000 Pardubice
33.Špringerová Zuzana CZE039648Veselé střelky Kolín
49.Dlouhá Barbora CZE060521
49.Kozlová Kateřina CZE033162BBrno
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 4.6.2023 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 4.6.2023 16:47:14
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement