Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/110)
 NáhledTiskNahoru
MČR dvojice mixy

24.11.2017| Žďár nad Sázavou Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 110| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
2.Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
3.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
3.Mašková Magdaléna CZE046153BÚletáři Hradec Králové
Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
5.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
5.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
5.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
5.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha
Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
9.Čapková Martina CZE011716ADC Hurricane Adamov
Mrva Aleš CZE000162ADC HORNETS Adamov
9.Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041AŠK Maséři Hradec Králové
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nedó David CZE049959AOstré hroty Svémyslice
9.Macurová Veronika CZE035660BLeninovci Havířov
Bocko Petr CZE023664ADC Brooklyn Havířov
9.Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
Trnka Jiří CZE032649AAC Star-Arena Chodov
9.Nová Tereza CZE000770BBrilliant Darts Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
9.Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko
Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AFofr Duchcov
17.Filipíková Petra CZE047771CŠK Panapr Praha
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
17.Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
17.Hlavatá Zdena CZE000734CTulipán Žatec
Slusarčík Miroslav CZE000223BTulipán Žatec
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Hrbáček Michal CZE057193Otrokovice
17.Hospodářská Barbora CZE045385CJen tak Slavošovice
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
17.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
17.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
17.Košťálová Eva CZE000210AFekobe Pilníkov
Hendrych Daniel CZE042296AJičín
17.Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
17.Novotná Petra CZE035971DPopelka Team
Nárožný Vladimír CZE002589ADC Knajp Riders Letovice
17.Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
Slepička Petr CZE006403AZákeřňáci DC Praha
17.Šlabjarová Pavla CZE054568DKapitán Duchcov
Kropáček Jindřich CZE001624AFofr Duchcov
17.Votavová Anna CZE054375B(Jen Tak Libín)
Votava Martin CZE006114BDC Bonus Bendovka Praha
17.Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
Dorociak Pavel CZE024349ATazman Jr. Ostrava
33.Antlová Jana CZE007213Brno
Antl Tomáš CZE002264ADC HORNETS Adamov
33.Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
Stoklasa Jan CZE002140ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
33.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
33.Chládková Lucie CZE047073CKlub 44 Liberec
Sládek Martin CZE017374AProfi Tytan Písty
33.Domáčková Karolína CZE054453DOggy a Škodíci Ostrov
Fiala Petr CZE030729ALožisková mafie Pšov
33.Eigelová Vlasta CZE051910
Král Petr CZE002336CAlejak Sokec Boskovice
33.Hlavatá Eliška CZE045772(Vichřice z Ještědu)
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
33.Horáčková Irena CZE033864CPeckaři Kokonín
Horáček Lukáš CZE037767CPeckaři Kokonín
33.Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593DTěsně vedle Plačice
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Jindrová Kateřina CZE033128CHrozen Ploskovice
Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Stárek Stanislav CZE050905AZelená Laguna DC Stránčice
33.Koncerová Kateřina CZE022502Slavičín
Markovský Jaroslav CZE042518AMachine Šumperk
33.Kopecká Aneta CZE052881Havlíčkův Brod
Veverka František CZE003157ATajfun Darts Havlíčkův Brod
33.Krejčí Michaela CZE052159Tragiherky Těmice
Čábelka Jan CZE005285AŠK Těmice
33.Kulíšková Jana CZE028512BRangers Vsetín
Běťák Ondřej CZE021597AOutsiders Vsetín
33.Macálková Pavlína CZE055406CZálesáci
Kotrba Bohumil CZE039765BZálesáci
33.Michalková Ilona CZE001855DŠK Střelky Veltruby
Pluhař Jiří CZE026017BKorunky Kolín
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 6.3.2021 22:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 7.3.2021 01:24:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement