Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/108)
 NáhledTiskNahoru
RGP zahřívák

26.4.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Jednotlivci smíšení| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Hráčů: 108| Žebříčků: 9

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
2.Humpula František CZE040919AGerlich Fulnek
3.Hrtoň Kamil CZE053486AKaspec Libina
4.Haleňák Marek CZE046364AKaspec Libina
5.Adámek Vladimír CZE000657AKaspec Libina
5.Souček Petr CZE010229AStará Sparta Loučovice
7.Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
7.Surma Stanislav CZE001546ALeninovci Havířov
9.Baroň Roman CZE056589BOštěpaři Liberec
9.Dubělčík Lukáš CZE026414ASupi Dolní Benešov
9.Mandys Jakub CZE036133AManíci Frýdek-Místek
9.Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
13.Duffek Robert CZE000771Staré Město
13.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
13.Stříbný Tomáš CZE015496ASupi Dolní Benešov
13.Šarközi Jakub CZE060355AŠK Vyškov
17.Bauer Pavel CZE061707AManíci Frýdek-Místek
17.Bordáč Jan CZE000329BDC Rožmitál na Šumavě
17.Jenšík Ondřej CZE057906ADarts Club Přibyslav
17.Liptáková Lenka CZE000887AHamerské kladivo
17.Pravda Lukáš CZE059677CŠvejci České Budějovice
17.Prudký Jan CZE053637ABull's-eye Riviéra Frýdek-Místek
17.Tomek Radim CZE048527AGerlich Fulnek
17.Urbánek Petr CZE035690ATazman Jr. Ostrava
25.Buchlovský Marcel CZE016480ADC HORNETS Adamov
25.Eisner Josef CZE047034ADarts Club Přibyslav
25.Holba Jan CZE050191Louka
25.Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
25.Kučera Petr CZE019888BŘízci z Výškovic
25.Louda Petr CZE006905AŠK PAST Nezvěstice
25.Ostrák Jan CZE054437CU Káňů Radvanice
25.Tancoš Štefan CZE000321CHobiti České Budějovice
33.Chýlek Jiří CZE002219BDarts club Tichá
33.Havrila Miroslav CZE054743CBořeň Bílina
33.Horvát Josef CZE046064CDC Roxy Mariánské Lázně
33.Janák Martin CZE044986AHrozný střelci Frýdek-Místek
33.Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
33.Knoll Zdeněk CZE001414AFenix Frenštát
33.Kollár Jan CZE001028ATygři Skalice
33.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
33.Pavlacký Roman CZE047618Staré Město
33.Pavlík Jan CZE033390Bruntál
33.Pokorný David CZE044298AŠK OKO Plzeň
33.Richter Pavel CZE048987AŠilingrák Team Brno
33.Strašil Pavel CZE015487ADarts Club Přibyslav
33.Špindler Jiří CZE053234CDC Roxy Mariánské Lázně
33.Zdráhal Jan CZE057195AKrnov
33.Zeman Dušan CZE045554Hrozný střelci Frýdek-Místek
49.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
49.Chudoba Richard CZE040743CU Káňů Radvanice
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.1.2021 13:31
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.1.2021 15:16:39
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement