Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/108)
  Náhled Tisk Nahoru
RGP zahřívák

26.4.2019 | Žďár nad Sázavou - Dům kultury | Jednotlivci smíšení | Rozhodčí: Uhříček Břetislav | Hráčů: 108 | Žebříčků: 7

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1. Poklop Karel CZE021006 A Sgt. Pepik's Band Praha
2. Humpula František CZE040919 A Gerlich Fulnek
3. Hrtoň Kamil CZE053486 A Kaspec Libina
4. Haleňák Marek CZE046364 A Kaspec Libina
5. Adámek Vladimír CZE000657 A Kaspec Libina
5. Souček Petr CZE010229 A Stará Sparta Loučovice
7. Maňák Filip CZE039529 A DC Mustang Bar
7. Surma Stanislav CZE001546 A HQ Caffe bar Restaurant Havířov
9. Baroň Roman CZE056589 C Gripeni Liberec
9. Dubělčík Lukáš CZE026414 A Supi Dolní Benešov
9. Mandys Jakub CZE036133 A Maníci Frýdek-Místek
9. Zápotocký Jiří CZE001982 A Sgt. Pepik's Band Praha
13. Duffek Robert CZE000771 Staré Město
13. Hamrozi Tomáš CZE023441 A ŠK OKO Plzeň
13. Stříbný Tomáš CZE015496 A Supi Dolní Benešov
13. Šarközi Jakub CZE060355 B Zběsile a rychle Vyškov
17. Bauer Pavel CZE061707 A Maníci Frýdek-Místek
17. Bordáč Jan CZE000329 A Torres Team Rožmitál
17. Jenšík Ondřej CZE057906 A Darts Club Přibyslav
17. Liptáková Lenka CZE000887 A Brno
17. Pravda Lukáš CZE059677 C Švejci České Budějovice
17. Prudký Jan CZE053637 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
17. Tomek Radim CZE048527 A Gerlich Fulnek
17. Urbánek Petr CZE035690 A Tazman Jr. Ostrava
25. Buchlovský Marcel CZE016480 A DC Easy Game
25. Eisner Josef CZE047034 A Darts Club Přibyslav
25. Holba Jan CZE050191 Louka
25. Kantner Josef CZE003449 A DC Bunda Starý Klíčov
25. Kučera Petr CZE019888 C Řízci z Výškovic
25. Louda Petr CZE006905 A ŠK PAST Nezvěstice
25. Ostrák Jan CZE054437 C U Káňů Radvanice
25. Tancoš Štefan CZE000321 C Hotel Hobit České Budějovice
33. Chýlek Jiří CZE002219 B Darts club Tichá
33. Havrila Miroslav CZE054743 C ŠK Bořeň Bílina
33. Horvát Josef CZE046064 C DC ROXY M.LÁZNĚ
33. Janák Martin CZE044986 A Hrozný střelci Frýdek-Místek
33. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty
33. Knoll Zdeněk CZE001414 A Fenix Frenštát
33. Kollár Jan CZE001028 A Tygři Skalice
33. Novotný Filip CZE000033 A Trefa "21" Chrudim
33. Pavlacký Roman CZE047618 Staré Město
33. Pavlík Jan CZE033390 Bruntál
33. Pokorný David CZE044298 A Scorpions Plzeň
33. Richter Pavel CZE048987 A Hydra Darts Bučovice
33. Strašil Pavel CZE015487 A Darts Club Přibyslav
33. Špindler Jiří CZE053234 C DC ROXY M.LÁZNĚ
33. Zdráhal Jan CZE057195 A Krnov
33. Zeman Dušan CZE045554 B Kozlovice
49. Chladil Vlastislav CZE000074 A DC Mustang Bar
49. Chudoba Richard CZE040743 B U Káňů Radvanice
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 17.10.2019 19:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 17.10.2019 19:37:30