Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/105)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice mixy (DKO)

26.4.2019| Žďár nad Sázavou - Dům kultury| Dvojice mixy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 105| Žebříčků: 6

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
2.Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
3.Benešová Marika CZE006162ASport Bar Atláč Přerov
Fridrich Vladan CZE015650AOlympia Tábor
3.Šmudlová Romana CZE014036AHamerské kladivo
Vémola Dominik CZE048666BHamerské kladivo
5.Bartošová Monika CZE035130CDo roka a do dne J.Hradec
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
5.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
5.Sobotková Eva CZE035591APohodáři Olomouc
Přidal Petr CZE024692Těšetice
5.Vojtková Blanka CZE000027Želešice
Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
9.Horská Lenka CZE015519ANikola Kraslice
Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
9.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Kraus Jan CZE006700AOlympia Tábor
9.Košťálová Eva CZE000210Pilníkov
Kuric Robert CZE000016A40+ Trutnov
9.Mašková Magdaléna CZE046153AÚletáři Hradec Králové
Pašta Petr CZE000041A40+ Trutnov
9.Melicharová Nela CZE057628BŠK Medvědi Velký Třebešov
Ulrich Michal CZE045078AŠK Medvědi Velký Třebešov
9.Mičková Monika CZE022874BNo Men Prostějov
Mička Tomáš CZE019336AJedlička Prostějov
9.Nová Tereza CZE000770ABrilliant Darts Praha
Nedó David CZE049959APlatanský nerv Praha
9.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
17.Coufalová Kateřina CZE000136Klub Ajeto z.s. Praha
Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
17.Čílová Helena CZE055338Ad´Arts Obědovice
Hendrych Daniel CZE042296CJičín
17.Dlouhá Barbora CZE060521
Puharič Petr CZE043225ASgt. Pepik's Band Praha
17.Hergetová Monika CZE031649Praha 4
Frei Pavel CZE053845AProti proudu Praha
17.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Houdek Tomáš CZE058857AŠK Těmice
17.Javorková Petra CZE039499CGrófky Dubičné
Granov Michal CZE053458AŠvejci České Budějovice
17.Křepelková Simona CZE048773BŠkoláci Tipáč Písek
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
17.Křístková Denisa CZE052833AŘízci z Výškovic
Jílek Dušan CZE010763CKLD Ostrava
17.Malíšková Veronika CZE028897BNo Men Prostějov
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
17.Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
17.Prokopcová Martina CZE046509CHaFani Trutnov
Svoboda Libor CZE026803ATrutnov
17.Radová Karla CZE000873AMostecký Most
Šáro Michal CZE039824BMetro music club
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
17.Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
Šmejc Miroslav CZE002866AKanec Most
17.Šikolová Šárka CZE055144CGripeni Liberec
Pecina Vojtěch CZE051824BPiráti z Ruprechtic
17.Tůmová Petra CZE047361APijonýři Litvínov
Trousil Marek CZE042579DDarts Club Náměstíčko Most
33.Chládková Lucie CZE047073AKlub 44 Liberec
Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
33.Hálová Kateřina CZE020007Jirkov
Doležal Michal CZE001016AÚjezd
33.Hrušová Vlasáková Veronika CZE050593Hradec Králové
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
33.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
33.Křístková Svatava CZE057622CŘízci z Výškovic
Kuboš Petr CZE060733AŘízci z Výškovic
33.Mairichová Barbora CZE041094ATorzo Bílina
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
33.Marksová Blanka CZE003507DBlatecký Rebelové Mělník
Lichtenberg Jiří CZE029473Mělník
33.Medová Marcela CZE039792AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Číha Petr CZE001587AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
33.Pekařová Alice CZE050148Brno
Přibyl Pavel CZE045427BTornádo Destroyers Brno
33.Ptáčková Kateřina CZE043207Bílá Třemešná
Dočekal Hynek CZE010533ADC Prima Česká Skalice
33.Sedláčková Jana CZE047936Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
33.Teichnerová Kateřina CZE045221CKlub Ajeto z.s. Praha
Dostálek Stanislav CZE008327AZákeřňáci DC Praha
33.Tvrdíková Miroslava CZE000727AKlub Ajeto z.s. Praha
Puršl Radek CZE002916BBarracuda Hradec Králové
33.Uhříčková Lenka CZE000282Trutnov
Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
33.Venclová Ludmila CZE000778Klub Ajeto z.s. Praha
Malý Petr 1975CZE009023BDC Podlesáci Králův Dvůr
33.Vinklárková Gertruda CZE060764Zlín
Kopp Radek CZE046553AMachine Šumperk
49.Chudárková Zdeňka CZE003195Tsunami Incinity Vsetín
Viktorin Josef CZE017226AMachine Šumperk
49.Javůrková Klára CZE059608Skuteč
Ceral Milan CZE039238ASavci Hlinsko
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 14:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 15:01:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement