Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/52)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice ženy - 3. kolo

30.9.2017| Most KD Repre| Dvojice ženy| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 52| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Gregůrková Alena CZE000011AŠK Republika Úpice
Rajmanová Marcela CZE032807AŠK Kyklop Praha
2.Venclová Ludmila CZE000778ŠK AJETO Praha
Šebková Petra CZE000073ADC Máchalové Kladno
3.Sedláčková Jana CZE047936ADC Bejvávalo U Kolečka
Pelíšková Tereza CZE051191ADC Vandals Blansko B
3.Závorová Markéta CZE052749AZákeřňáci DC Praha
Votavová Anna CZE054375A(Jen Tak Libín)
5.Dvořáková Šárka CZE020882AJindřichův Hradec
Knapová Lada CZE028317ADEXTEROUS Krásný Les
5.Jakoubková Ivana CZE043108ATragiherky Těmice
Bartošová Monika CZE035130ADo roka a do dne J.Hradec
5.Kopecká Aneta CZE052881AHavlíčkův Brod
Bedrníčková Gabriela CZE046681AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
5.Pumrová Michaela CZE036272BDC Žíla Chodov
Hevkánová Věra CZE026781CDC Žíla Chodov
9.Cihelková Martina CZE024118AZelená Laguna DC Stránčice
Hergetová Monika CZE031649AI am 180 Praha
9.Dolejší Dana CZE003188BSplašený Koně Most
Hlavatá Zdena CZE000734DTulipán Žatec
9.Dvořáková Pavla CZE030187CEKS - Neuděláš nic Most
Radová Karla CZE000873AMostecký Most
9.Letková Miroslava CZE000381BBažina 4077 Praha
Nová Tereza CZE000770ABRILLIANT DARTS Praha
9.Macurová Veronika CZE035660ALeninovci Havířov
Zatloukalová Ilona CZE025533CRytíři Ostrava
9.Nagyová Katarína SVK100185Povážská Bystrica
Sulovská Martina SVK100596Piešťany
9.Přidalová Šárka CZE056054BŽulová
Kuběnová Marcela CZE029709ABig Crash Velká Kraš
9.Vašková Ivana CZE033508AAC Star-Arena Chodov
Nehasilová Diana CZE002930AAC Star-Arena Chodov
17.Baťhová Helena CZE000524Jirkov
Hálová Kateřina CZE020007AČertovi švagři Hradec Králové
17.Bělobrádková Hana CZE021115AŠK Maséři Hradec Králové
Ondová Andrea CZE035383Vysoké Mýto
17.Bučková Kateřina CZE047308CHrušky Litvínov
Peterková Petra CZE046923AOggy a Škodíci Ostrov
17.Filipíková Petra CZE047771BŠK Panapr Praha
Michálková Michaela CZE052185DTwenty 6 Praha
17.Horská Lenka CZE015519ADC Alex Sokolov
Ščudlová Šárka CZE040891CMistři netrénujou Šlapanice
17.Hospodářská Barbora CZE045385AJen tak Slavošovice
Javorková Petra CZE039499AJen tak Slavošovice
17.Komorová Dagmar CZE000653AZippo team Štít
Barešová Lucie CZE030955Světlá nad Sázavou
17.Koňaříková Jana CZE003198AOutsiders Vsetín
Kozáková Linda CZE052819CSázavská pivnice
17.Kopalová Petra CZE054674DSaloon Brandýs nad Labem
Králíková Kristýna CZE056928DBrandýs n. L.
17.Michalíková Andrea CZE045654CSporťáci s.r.o. Jirkov
Strunzová Jitka CZE046181ATorzo Bílina
17.Michalková Ilona CZE001855CŠK Střelky Veltruby
Sukupová Jana CZE036070BŠK Střelky Veltruby
17.Prokýšková Eva CZE000023ŠK AJETO Praha
Coufalová Kateřina CZE000136ŠK AJETO Praha
17.Rödlová Žaneta CZE002947AKanec Most
Mairichová Barbora CZE041094ABořeň Bílina
17.Strnádková Radka CZE044989D(Vichřice z Ještědu)
Hlavatá Eliška CZE045772B(Vichřice z Ještědu)
17.Šinfeltová Andrea CZE000120ARed Hornets Litoměřice
Solnařová Martina CZE036655BBest of Litoměřice
17.Štroblová Veronika CZE046043APrůšvih Karlovy Vary
Moravcová Jana CZE048433AŠK Sušice
33.Brejchová Nikol CZE039656BVSB Bolevec Plzeň
Fleišmanová Markéta CZE001085AÚlet Křimice
33.Chládková Lucie CZE047073CKlub 44 Liberec
Schmidtová Jana 1992CZE045443CPeckaři Kokonín
33.Chudárková Zdeňka CZE003195BTsunami Vsetín
Vráblová Gabriela CZE025797AA jaj Huslenky
33.Domáčková Karolína CZE054453COggy a Škodíci Ostrov
Hloušková Olga CZE057335Praha
33.Drtilová Lenka CZE000010AMladé Buky
Matiášková Lenka CZE003508CAsterix Nový Bor
33.Dvorská Klára CZE039296CDC Žíla Chodov
Kejíková Marie CZE048535Sokolov
33.Gabrišková Bára CZE042201BKarlovy Vary
Ledvinová Pavla CZE030107BRacek B52 Karlovy Vary
33.Hantlová Kateřina CZE046059DLožisková mafie Pšov
Takácsová Danuše CZE052915DLožisková mafie Pšov
33.Havlíková Andrea CZE053465BSea Bowling Medáci Karlovy Vary
Jírová Kateřina CZE054899BDC Gepardi Karlovy Vary
33.Horáčková Irena CZE033864CPeckaři Kokonín
Schmidtová Jana 1971CZE011313CPeckaři Kokonín
33.Hruboňová Lenka CZE043561AZa Vodou Litomyšl
Kovářová Lenka CZE047806AZa Vodou Litomyšl
33.Koháková Ivana CZE027892Praha
Rollo Marie CZE047230CŠestajovice
33.Koncerová Markéta CZE041847CVsetín
Špačková Tereza CZE003914AŠK Sušice
33.Korčáková Renáta CZE012799BSTS Moskovice Praha
Kozlová Michaela CZE000070ŠK AJETO Praha
33.Kosařová Pavlína CZE024451Trutnov
Uhříčková Lenka CZE000282BTrutnov
33.Kulíšková Jana CZE028512ARangers Vsetín
Koncerová Kateřina CZE022502ASlavičín
33.Mariničová Eva CZE054039ANehážu nic U Kalicha Č. Budějovice
Vojtková Michaela CZE054826BSousedky České Budějovice
33.Špringerová Zuzana CZE039648Kolín II
Moravcová Eliška CZE022455ATJ Viktoria Radim
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 1.12.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 1.12.2020 22:10:19
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement