Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/108)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 3. kolo

30.9.2017| Most KD Repre| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 108| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Barbořák Daniel CZE015819AGerlich Fulnek
2.Šildberger Michal CZE040063AŠK Maséři Hradec Králové
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
3.Bali Michal CZE007049AOlympia Tábor
Ondo Michal CZE001787AOlympia Tábor
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Kodera Pavel CZE000029ASpolek Neratovických Šipkařů
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798AFofr Duchcov
5.Lutišan Štefan CZE039047AZlatý Barbaři Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
5.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Bar
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
5.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
Krajkovič Martin SVK100451Humenné
9.Beňka Martin CZE008103AFofr Duchcov
Buka Karel CZE041849AFofr Duchcov
9.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
9.Jirkal Pavel CZE000154AZákeřňáci DC Praha
Svět Jiří CZE029972AŠK Řenčováci Řevničov
9.Kulhánek Jiří CZE044726BŠK Křižáci Barrandov
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
9.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AŠK Maséři Hradec Králové
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Sládek Martin CZE017374AProfi Tytan Písty
Zábranský Simon CZE011623ARed Hornets Litoměřice
9.Šebesta Filip CZE035999AGerlich Fulnek
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Bar
17.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
17.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
Sládek Petr CZE024496AŠK OKO Plzeň
17.Dlab Josef CZE000097A(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
17.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Horák Jan CZE023812ARůžek team J. Hradec
17.Kačer Jiří CZE000447BBažina 4077 Praha
Vráblík David CZE055647BBažina 4077 Praha
17.Krtička Luboš CZE000257APlzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
17.Meiner Daniel CZE052326AŠK OKO Plzeň
Hrach Zdeněk CZE027405BŠK Hrášci Klatovy
17.Mňuk Miroslav CZE000695ANotorklub Sopotnice
Flégl Daniel CZE000772AŠK Rebelové Myštěves
17.Písek David CZE046265ADC Mustang Bar
Bašný David CZE016236ADC Mustang Bar
17.Pokorný David CZE044298AŠK OKO Plzeň
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Polák Michal CZE046520ABoční Vítr Lomnice
Křivka Petr CZE019417ANikola Kraslice
17.Šťastný Jan CZE045954BPaper Club Cheb
Maciarz Karel CZE045916Cheb
17.Votava Martin CZE006114BDC Bonus Bendovka Praha
Libánský Jiří CZE056096BDC Bonus Bendovka Praha
17.Zápotocký Jiří CZE001982ASgt. Pepik's Band Praha
Černý Milan CZE015453CSgt. Pepik's Band Praha
33.Bocko Petr CZE023664ADC Brooklyn Havířov
Veselý Roman CZE022338CBingo Bohumín
33.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Bar
Pecina Petr CZE018982ATrosky Litomyšl
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
33.Čipera Radek CZE034376ANepřátelé bobří hráze Praha
Lukavský Martin CZE000688ANepřátelé bobří hráze Praha
33.Gregor Richard CZE035518ATa tam byla Brno
Matuška Osvald CZE004192ADarts@Pipes Club
33.Harviš Kamil CZE024365ATazman Jr. Ostrava
Magula Marian CZE038878BSportdarts Ostrava
33.Hodovanec Antonín CZE045278AŽraloci Svitavy
Matějíčný Radek CZE009463ATrosky Litomyšl
33.Holík Jiří CZE001293ATJ Sparta Úpice
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Holub Martin CZE009329ALožisková mafie Pšov
Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
33.Hradský Pavel CZE000493CSgt. Pepik's Band Praha
Tomáš Zdeněk CZE007633ATJ Viktoria Radim
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
Louda Petr CZE006905AŠK PAST Nezvěstice
33.Hrbáček Dominik CZE057673Otrokovice
Hrbáček Michal CZE057193Otrokovice
33.Jaroš Václav CZE000051ARed Hornets Litoměřice
Hájek Zdeněk CZE000284ARed Hornets Litoměřice
33.Knoll Zdeněk CZE001414BFenix Frenštát
Janák Martin CZE044986AHrozný střelci Frýdek-Místek
33.Kokeš Václav CZE017617BHrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551BHrobaři Charvatce
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
Kysilka Ondřej CZE003828A40+ Trutnov
33.Moučka Daniel CZE004595Ústí nad Labem
Václavík Marek CZE024756ARock Klub Lovosice
33.Mülling Jan CZE052281BLožisková mafie Pšov
Dostál Petr CZE052889ATrosky Litomyšl
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 15.5.2021 09:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 15.5.2021 12:37:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement