Výsledková listina turnaje
UŠO > Výsledková listina turnaje (1-50/108)
 NáhledTiskNahoru
RGP dvojice muži - 3. kolo

30.9.2017| Most KD Repre| Dvojice muži| Rozhodčí: Uhříček Břetislav| Dvojic: 108| Žebříčků: 5

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
1.Drtil Pavel CZE000003A(Čerti na Ještědu)
Barbořák Daniel CZE015819ADC Mustang Brno
2.Šildberger Michal CZE040063AZippo team Štít
Záruba Daniel CZE000007ALožisková mafie Pšov
3.Bali Michal CZE007049ALožisková mafie Pšov
Ondo Michal CZE001787ASoliter Chrudim
3.Hoffmann Martin CZE000022ASgt. Pepik's Band Praha
Kodera Pavel CZE000029BSpolek Neratovických Šipkařů
5.Davídek Antonín CZE020062A40+ Trutnov
Lacina Zdeněk CZE000798ADream Bar Jirkov
5.Lutišan Štefan CZE039047ALegie Praha
Pitra Jan CZE056158ASgt. Pepik's Band Praha
5.Sedlák Vítězslav CZE037330ADC Mustang Brno
Povolný Karel CZE000663A40+ Trutnov
5.Zmelík Oto SVK100467Bratislava
Krajkovič Martin SVK100451Humenné
9.Beňka Martin CZE008103Teplice
Buka Karel CZE041849ADiesel Proboštov
9.Hamrozi Tomáš CZE023441AŠK OKO Plzeň
Šmrha Jan CZE000448AŠK OKO Plzeň
9.Jirkal Pavel CZE000154Praha 7
Svět Jiří CZE029972CManiac darts Rakovník
9.Kulhánek Jiří CZE044726BŽelvy Stádlec
Poklop Karel CZE021006ASgt. Pepik's Band Praha
9.Mašek Alexander CZE016972A40+ Trutnov
Doležal Michal CZE001016AÚjezd
9.Novotný Filip CZE000033ATrefa "21" Chrudim
Hruša Jaromír CZE003619ATrefa "21" Chrudim
9.Sládek Martin CZE017374BVikingové Litoměřice
Zábranský Simon CZE011623AHrozen Ploskovice
9.Šebesta Filip CZE035999ADevastators Brno
Maňák Filip CZE039529ADC Mustang Brno
17.Benda Lukáš CZE026430AJežkovy Voči Větrný Jeníkov
Bareš Ondřej CZE029631Světlá nad Sázavou
17.Chládek Kamil CZE038059AŠK OKO Plzeň
Sládek Petr CZE024496AŠK OKO Plzeň
17.Dlab Josef CZE000097(Čerti na Ještědu)
Popelka Martin CZE000373ADEXTEROUS Krásný Les
17.Flégl Jan CZE035176AŠK Sušice
Kopa Pavel CZE053837AŠK Sušice
17.Jarolímek Josef CZE039490České Budějovice
Horák Jan CZE023812ADart Shooters Hospříz
17.Kačer Jiří CZE000447BBažina 4077 Praha
Vráblík David CZE055647BBažina 4077 Praha
17.Krtička Luboš CZE000257BDC Kameňák Plzeň
Brejcha Jiří CZE000268AŠK OKO Plzeň
17.Malý Petr 1981CZE001633ADEXTEROUS Krásný Les
Kraus Martin CZE012892ADEXTEROUS Krásný Les
17.Meiner Daniel CZE052326BŠK Posterguys OKO Plzeň
Hrach Zdeněk CZE027405CŠK Hrášci Klatovy
17.Mňuk Miroslav CZE000695A40+ Trutnov
Flegl Daniel CZE000772BŠK Rebelové Myštěves
17.Písek David CZE046265ADC Mustang Brno
Bašný David CZE016236ADC Mustang Brno
17.Pokorný David CZE044298ADC Bunda Starý Klíčov
Kantner Josef CZE003449ADC Bunda Starý Klíčov
17.Polák Michal CZE046520ABoční Vítr Lomnice
Křivka Petr CZE019417AOlympia Tábor
17.Šťastný Jan CZE045954ACheb
Maciarz Karel CZE045916Cheb
17.Votava Martin CZE006114BDC Bonus Bendovka Praha
Libánský Jiří CZE056096BDC Bonus Bendovka Praha
17.Zápotocký Jiří CZE001982Veltruby
Černý Milan CZE015453BSgt. Pepik's Band Praha
33.Bocko Petr CZE023664ASupi Dolní Benešov
Veselý Roman CZE022338ADarts Bohumín
33.Chladil Vlastislav CZE000074ADC Mustang Brno
Pecina Petr CZE018982ASkokani Polička
33.Chomout Jaroslav CZE003446AOlympia Tábor
Křepelka Čestmír CZE000621AOlympia Tábor
33.Čipera Radek CZE034376BZákeřňáci DC Praha
Lukavský Martin CZE000688BDC Sázava
33.Gregor Richard CZE035518BTornádo Destroyers Brno
Matuška Osvald CZE004192CTopas Club Brno
33.Harviš Kamil CZE024365AWindson Ostrava
Magula Marian CZE038878ADarts Bohumín
33.Hodovanec Antonín CZE045278Hradec nad Svitavou
Matějíčný Radek CZE009463AZippo team Štít
33.Holík Jiří CZE001293A(TJ Sparta Úpice)
Melichar Jan CZE038837ATJ Sparta Úpice
33.Holub Martin CZE009329ALožisková mafie Pšov
Bothe Evžen CZE029899ALožisková mafie Pšov
33.Hradský Pavel CZE000493BSgt. Pepik's Band Praha
Tomáš Zdeněk CZE007633Kutná Hora
33.Hránek Pavel CZE019815AŠK OKO Plzeň
Louda Petr CZE006905Přeštice
33.Hrbáček Dominik CZE057673Otrokovice
Hrbáček Michal CZE057193Otrokovice
33.Jaroš Václav CZE000051AKališníci Litoměřice
Hájek Zdeněk CZE000284AKališníci Litoměřice
33.Knoll Zdeněk CZE001414Tichá
Janák Martin CZE044986AHrozný střelci Frýdek-Místek
33.Kokeš Václav CZE017617CHrobaři Charvatce
Macháček Petr CZE017551ABest of Litoměřice
33.Moravec Jiří CZE008407ASgt. Pepik's Band Praha
XXXKysilka Ondřej
33.Moučka Daniel CZE004595Ústí nad Labem
Václavík Marek CZE024756AKališníci Litoměřice
33.Mülling Jan CZE052281BLožisková mafie Pšov
Dostál Petr CZE052889ATulipán Žatec
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 24.4.2024 11:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 24.4.2024 13:50:11
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement